Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Strzeszkowicach Dużych. Zablokowana DK19

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2019 r. o 17:02 Powrót do artykułu
szybko, ale bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska. Tu się pędzi, a nie jeździ. A durni Anglicy nadal toczą się swoimi autostradami 110km/h. Wyspowe barany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto był kiedykolwiek na zachodzie europy, ten wie jak się powinno jeździć i że powolna jazda to nie jest obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę,że żaden z baranów komentujących jak się jeździ na "zachodzie" nigdy tam nie był inaczej niż na wycieczce autokarem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"powolna jazda to nie jest obciach" - dla kierowców aŁdi i BMWu to jest obciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"powolna jazda to nie jest obciach" - dla kierowców aŁdi i BMWu to jest obciach.
 no kaszkiet zobowiązuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się jest dobrym kierowca, a w dodatku leci w czapeczce z daszkiem to nie trzeba nawet pasów zapinać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiadają się tutaj sami specjaliści od ruchu drogowego co to mają za kierownicą największe doświadczenie i miliony przejechanych kilometrów. Każdy wypadek czy kolizja jest inna od drugiej. Każdy kierujący inaczej reaguje i ocenia sytuację na drodze. Nikt nie chce celowo doprowadzić do zdarzenia a jednak takie bywają. Kilkadziesiąt lat wstecz ruch na drogach był niewielki a jednak ginęli tam ludzie i ginąć będą. Nieważne czy jedziesz powoli czy szybko, zawsze jesteś narażony na sytuację kolizyjną z przyczyn niezależnych takich jak nagła awaria auta-np-wystrzelenie opony czy wypięcie się końcówki drążka układu kierowniczego. Nigdy nie oceniaj gdy nie jesteś zorientowany o przyczynie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz , specjalista od jazdy pod prąd,prawko robił w Bangla Dash gdzie jest ruch lewostronny,na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY VW!,1:0 dla VW!!Mistrz dowiedział się, że w Polsce jest ruch prawostronny, wcześniej nie wiedział! mistrz w prosektorium,już nie uszkodzi żadnego VW i to jest świetna wiadomość !!2 ruple rozbebeszone!!zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybko, ale bezpiecznie
 Ego sobie połechtałeś tym wpisem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sms-a pisał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat - nie wiem, bo część wypadków wynika ze złego stanu technicznego auta . Ludzi dość często nie stać na nowe auta........ baaaa , nawet na remont starych . Ale co wyprawiają ludzie za kierownicą to mrozi krew w żyłach. Jechałem 90 km/h w miejscu gdzie dozwolone było 70 km. W pewnym momencie wyprzedził mnie z ogromną prędkością SUV po czerwonym pasie służącym do zjazdu w lewo . Gdybym skręcał właśnie tam w lewo to przesunąłby mnie nie mniej niż na 100 m. Ludzie opamiętajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat - nie wiem, bo część wypadków wynika ze złego stanu technicznego auta . Ludzi dość często nie stać na nowe auta........ baaaa , nawet na remont starych . Ale co wyprawiają ludzie za kierownicą to mrozi krew w żyłach. Jechałem 90 km/h w miejscu gdzie dozwolone było 70 km. W pewnym momencie wyprzedził mnie z ogromną prędkością SUV po czerwonym pasie służącym do zjazdu w lewo . Gdybym skręcał właśnie tam w lewo to przesunąłby mnie nie mniej  niż na 100 m. Ludzie opamiętajcie się
 Jak to można publicznie przyznawać się do łamania przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktokolwiek rzeczywiście dojechał do Bełżyc objeżdżając wypadek? Moim zdaniem wszyscy pojechali na skróty. I ciężarówki skutecznie rozjechały drogę powiatową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krajowa 19, Lublin - Kraśnik, natężenie ruchu jak na Marszałkowskiej w Warszawie, samochód za samochodem, co chwilę ograniczenia, teren zabudowany, a i tak zawsze znajdą się amatorzy szybkiej jazdy, wyprzedzający na trzeciego, zajeżdżający drogę w celu wciśnięcia się pomiędzy jadące samochody. A to wszystko po to żeby spotkać się z wyprzedzanymi na rondzie Lublin-Węglin albo na skrzyżowaniu w Kraśniku. Przy takiej postawie, niestety muszą być wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszkodowanych z busa proszę o kontakt, mój e-mail: monika2507du@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy pasy zapięte miał kierowca vw, bo uszkodzenia jakieś potężne nie są moim zdaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...