Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tajemnicze dźwięki w Kalinówce. Mieszkańcy powiadomili policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2019 r. o 16:40 Powrót do artykułu
haha to pewnie przepompowania w okolicy i takie odgłosy podziemne jakby wybuch czy ruch/przesuwanie się ziemi/ pękanie. Mam tak niedaleko w mojej miejscowości i też się zastanawiałem ale przecież poligonu u mnie nie ma, a to słyszałem co jakiś czas jak na pola wyszedłem z psem. Jakaś nagroda za rozwiązanie zagadki CSI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój szwagier mieszka na Kalinówce i od kilku dni chłopina ma srake. Całe noce w kiblu siedzi i niesie kanalizacją i rurami. Ot i cala zagadka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Urzędzie Gminy nic na temat ewentualnego źródła dźwięków urzędnicy nie wiedzą." To akurat nic nowego, tam tak zawsze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armatki gazowe do odstraszania dzików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze dwa lata temu sąsiad miał armatki na odstraszanie zwierząt, żeby mu upraw nie zjadały. Waliło tym co około 2 minuty i budziło niemowlaczka, więc mąż sąsiada przyfilował, powiedział jaka sprawa, że to strasznie głośne i dziecko budzi i sąsiad to zabral
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa z archiwum X...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czereśniaki się na Feliniadzie bawią. A odgłosy wybuchu to Zenek Martyniuk. Co za czuby ech.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dźwięki  słychać teź w Świdniku.powtarzają się regularnie co jakiś czas.Myślę źe zostanie to wyjaśnione i wszyscy zostaniemy o tym poinformowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli co , mądrale ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad naszą wsią przeleciał meteoryt:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj toż to nasz ksiundz sex uprawia po nocy z 12 latką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawdę przeszkadza. Nie można spać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialem sie syna zapytac czy tez slyszal Ale widze ze duzo ludzi to slyszalo Jestem po stronie swidnika i cala noc byly te odglosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzyj film „Działem w burzę gradową, "Fakty" 26.08.2012” w YouTube ***s://youtu.be/PaqAqlTiyrA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśmy u nas w Nasutowie też to mieli. Tylko że łunas to frunt był,  wielka bitwa morska, marynarka wojenna. Kazik Sztacheta bił się w rowie melioracyjnym ze Zdziśkiem Kaletnikiem, tym co jego brat chodził z Jadźką spod Czortówki. A puszło łoo to że Zdzichu oblał piwem Kazkowi marynarkę kościołową, i wtedy wkroczyła marynarka wojenna. Myśmy widzieli z ojcem, spod młyna jechaliśmy taczką. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienek słabo żeś się pokazał, ironicznie napisane mam rozumieć? I śmiać się teraz bo to tak sobie zazartowales znaczy się hece robiłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sprawka Putina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś płoszy szpaki wszak pora na czereśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiam że ktoś ma specjalny sprzęd w postaci rakiet wystrzeliwanych w celu rospylania chemicznego związku zapobiegającego tworzeniu się chmur gradowych.Zazwyczaj to właściciele wielkich plantacji np.borówki amerykańskiej.Nie ma tam przypadkiem takich w okolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noż kurka jeszcze tylko obcych nam brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...