Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walczą o życie młodego jeża. "Maluch musiał długo czekać na pomoc"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2019 r. o 18:39 Powrót do artykułu
Nic w tym roku nie przeczytałem bardziej istotnego dla mojego życia. Walka o przetrwanie jeża których przejeżdżam kilka w roku. Jutro napiszcie o walce o życie komara i o rehabilitacji muchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic w tym roku nie przeczytałem bardziej istotnego dla mojego życia. Walka o przetrwanie jeża których przejeżdżam kilka w roku. Jutro napiszcie o walce o życie komara i o rehabilitacji muchy
 Tfu. Obyś sraki dzisiaj dostał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tylko nadzieję, że ekoświry z tego stowarzyszenia nie są dotowane z publicznych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka milionów złotych ze zbiorki na jeżyka polecam zdobyć, a ludzie niech zdychają w kolejkach 2letnich z nowotworem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek, który nie ma szacunku do zwierząt nie ma go tym bardziej dla ludzi. Prawda stara jak świat. Zatem każdy komentarz negujący ratowanie zwierząt musiał zostać napisany przez pustego i.d.i.o.t.ę lub k.r.e.t.y.n.a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....wolę czytać o ludziach kierujących swoją empatię ku zwierzętom, niż różnych politykach naszym kosztem kupujących głosy roszczeniowej patologii. Wyrażam także nadzieję, że kary za znęcanie się nad zwierzakami będą, nie tylko literalnie zasądzane, ale i zaostrzone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko! Robimy zrzutkę na najlepszych chirurgów ze świata! Niech lecą tu jak najszybciej i ratują tego jeżyka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma być dobrze jak takie ścierwa komentują jak ktoś robi dobry uczymek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla weterynarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic w tym roku nie przeczytałem bardziej istotnego dla mojego życia. Walka o przetrwanie jeża których przejeżdżam kilka w roku. Jutro napiszcie o walce o życie komara i o rehabilitacji muchy
 Człowiek istota najrozumniejsza często jednak zachowuje się najokrutniej i najglupiej. Życie człowieka ma większą wartość niż jeża, ale jednak skoro ten człowiek siedzi z nosem w ekranie tzn. że nic mu nie dolega, zatem spokojnie może pomóc zwierzakowi. Nieszczęść ludzkich jest mnóstwo,  ale to nie wina zwierząt,  a w większości ludzi. Nieszczęść zwierząt jest też mnóstwo i znowu w dużej części przez ludzi, zatem pomoc też powinna przyjść od ludzi.  Nikt nikomu nie zabrania pomagac tylko ludziom, ale jednak trudno mi uwierzyć, że ten co nie chce pomóc zwierzakowi pomoże człowiekowi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto powiedział, że gatunek ludzki jest najważniejszy na Ziemi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomocy! W czasie nakładania na haczyk rozerwała mi się na pół dżdżownica. Gdzie jest najbliższy oddział chirurgi weterynaryjnej? Czy taka operacja jest refundowana przez Ministerstwo Zdrowia Skąposzczetów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie zoofobie. Ģłupiś jak but. Ludzie poświęcają czas i życie, żeby robić coś dobrego a świat za darmi nosi takich głąbów jak ty. Żal ci cztery litery ściska żeś niezdolny do niczego poza prymitywnym komentarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic w tym roku nie przeczytałem bardziej istotnego dla mojego życia. Walka o przetrwanie jeża których przejeżdżam kilka w roku. Jutro napiszcie o walce o życie komara i o rehabilitacji muchy
 Jesteś podlym i wstrętnym typem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomocy! W czasie nakładania na haczyk rozerwała mi się na pół dżdżownica. Gdzie jest najbliższy oddział chirurgi weterynaryjnej? Czy taka operacja jest refundowana przez Ministerstwo Zdrowia Skąposzczetów?
 Kretyn. Emocjonalna ameba. Ta jedna komórka, którą masz w mózgu, służy ci do tego, by odróżniać zlew od pisuaru. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie czlowiek,bo jako jedyny gatunek rozwinął umiejętność rozumnej mowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto powiedział, że gatunek ludzki jest najważniejszy na Ziemi?
  Pewnie czlowiek,bo jako jedyny gatunek rozwinął umiejętność rozumnej mowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...