Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kupiłeś ser żółty? Sprawdź numer partii. Wykryto w nim bakterie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 sierpnia 2019 r. o 15:48 Powrót do artykułu
W produkcie zbadanym przez władze kanadyjskie wykryto bakterie Listeria monocytogenes. Spożycie żywności zanieczyszczonej bakterią może prowadzić do choroby zwanej listeriozą – informuje GIS Oświadczamy, że produkowane w zakładzie SM Ryki sery są bezpieczne i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia"– czytamy w oświadczeniu. Jedni swoje drudzy swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Polsce jak w lesie, gorzej jak w chlewie wymazanym gow...en. Kraj z dykty i kartonu. Po co jest sanepid i te wszystkie baby co tam siedzą?! Służby kanadyjskie to wykryły! Ile tego sera zjedli Polacy zanim to wyszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie sery z Ryk są najsmaczniejsze i najlepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Kanada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sytuacja miała miejsce w prawdopodobnie w czerwcu lub lipcu co tu sprawdzać tej partii sera dawno nie ma. Konkurencja działa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może konkurencje nie potrafi wygrać jakością, to szuka innego sposobu? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może konkurencje nie potrafi wygrać jakością, to szuka innego sposobu? :)
 o czym ty mowisz, przeciez Ryki to mogą Radzyniowi buty czyścić jeżeli chodzi o jakość i smak serów i całe szczęście że tego nie kupuję bo bym teraz biegał po lekarzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tu mówi o Radzyniu??? Ryki robią jak dla mnie jeden z lepszych serów w Polsce, nie mówiąc o rozpoznawalności, jeśli już mowa o Radzyniu to dla mnie Ryki pod względem jakości zdecydowanie przewyższają Radzyń :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo że żywność w naszym kraju z roku na rok jest coraz gorsza. Oczym świadczy wzrost osób chorujących na nowotwory przewodu pokarmowego. W ostatnich 10 -ciu latach jest to wzrost o około 30%. Trudno powiedzieć kto jest odpowiedzialny za stan rzeczy i kto zezwala na stosowanie chemicznych barwników ulepszaczy spulchniaczy czy inne chemiczne wypełnienie produktów żywnościowych. W kilogramie szynki jest około 60-70% mięsa czy w chlebie około 60% mąki. To też dotyczy innych produktów spożywczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a stokrotka przy ul krańcowej w Lublinie sprzedaje ser gouda z ryk w promocji dziś kupiłem to już wiem czemu ta promocja. Ser z batkeriami i dlatego promocja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...