Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie róbta co chceta, a pokolenie chowane za 500+, co im się wszystko należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że mają po 11 lat nie powinno oznaczać że kara ich ominie a właśnie że kara powinna być bolesna dla nich a bardziej dla ich rodziców którzy nie mają nad nimi kontroli albo nie chcą jej mieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeca to siakieś złomowisko jest. 7-dem zniszczonych aut i straty na 13-ście tysi? To co co za auta? Pobawili się na szrocie i tyle a właściciel kąbinuje żeby na tym sie trochę nahapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że to żart :) Jeśli nie, to jestem naprawdę zaskoczony, że po tym świecie chodzą jeszcze osoby, tak tępe... Gówniaki zniszczyły mienie, powinna ich spotkać taka sama kara, jak dorosłego. W najgorszym wypadku, zakład poprawczy, a w najlepszym, zakład poprawczy i kilkanaście lat pozbawienia wolności, po osiągnięciu wieku lat 18-stu. No i najważniejsze, rodzice i gówniarze, powinni spłacić właścicielowi, bo ja wiem, koło 100 tys PLN? Przykładowo, cena rynkowa Syreny obecnie wynosi jakieś 30 tys PLN, szkody za 7 aut wyceniono na 13 tys, to jest po prostu kpina i idiotyzm w czystej postaci. Właścicielowi życzę szczęścia, a gówniakom wszystkiego najgorszego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...