Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe policyjne BMW jeździ po S17

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 sierpnia 2019 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Jaki numer rejestracyjny ma ta bemka . Znając życie to zaraz skasują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 19 by się przydało to BMW, odcinek Lublin, Lubartów, Radzyń. Tam się cuda dzieją, na s17 oprócz nielicznych testerów każdy jedzie swoim rytmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znow policja bedzie lamac prawo Bedzie podawac szybkosc swojego radiowozu a w zamian za to my ufundujemy im emeryturke po 15 latach pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy S17 w Rykach będzie otwarta to go sprawdzimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim otworzą s17 to milicjanty rozbiją to bmw znając życie :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lry12ar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę autem o bardziej udokumentowanej sprawności niż to Najsztuba i Cimoszewicza z prędkościami mocno zbliżonymi do tych przepisowych ,dlatego ten news jest mi jakoś obojętny. Nie komentowałbym tego artykułu gdyby nie jedno ALE . Otóż wielokrotnie starałem się dostukać do lubelskiej drogówki aby coś zrobili z tymi którzy pod naszymi oknami na Czechowie u zbiegu ulic Smorawińskiego i Kompozytorów Polskich ,gdzie prawie każdego dnia a szczególnie przed weekendami banda zmotoryzowanych frustratów , podrasowanymi pojazdami urządza sobie uliczne burdy tak że garnki w szafkach podskakują. To wszystko dzieje się pomiędzy godziną 22:00 a 24:00 Pytanie - co wtedy robi to BMW skoro mimo próśb nie chce ruszyć z miejsca i po jasną ******ę mi ono ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio było zdjęcie z rej LSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam audi a 6 3,5 motor 320 KM, myse ze nie mają szans. U niemca tym autem 340 km/h jechalem, z wczasów w alpach, to bylo w lutym po mokrym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest okradanie Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam audi a 6 3,5 motor 320 KM, myse ze nie mają szans. U niemca tym autem 340 km/h jechalem, z wczasów w alpach, to bylo w lutym po mokrym
 Mokre,to chyba sny miałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę autem o bardziej udokumentowanej sprawności niż to Najsztuba i Cimoszewicza z prędkościami mocno zbliżonymi do tych przepisowych ,dlatego ten news jest mi jakoś obojętny. Nie komentowałbym tego artykułu gdyby nie jedno ALE . Otóż wielokrotnie starałem się dostukać do lubelskiej drogówki aby coś zrobili z tymi którzy pod naszymi oknami na Czechowie u zbiegu ulic Smorawińskiego i Kompozytorów Polskich ,gdzie prawie każdego dnia a szczególnie przed weekendami banda zmotoryzowanych frustratów , podrasowanymi pojazdami urządza sobie uliczne burdy tak że garnki w szafkach podskakują. To wszystko dzieje się pomiędzy godziną 22:00 a 24:00 Pytanie - co wtedy robi to BMW skoro mimo próśb nie chce ruszyć z miejsca i po jasną ******ę mi ono ?
 Nie dzwoń !!! Na to skrzyżowanie policja nie przyjedzie. Boi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki numer rejestracyjny ma ta bemka . Znając życie to zaraz skasują
 Znając życie,to chyba Internet jest Ci potrzebny do oglądania filmików na YouTube i portali społecznościowych. Takie dane są dostępne i nie jest to żadną tajemnicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę autem o bardziej udokumentowanej sprawności niż to Najsztuba i Cimoszewicza z prędkościami mocno zbliżonymi do tych przepisowych ,dlatego ten news jest mi jakoś obojętny. Nie komentowałbym tego artykułu gdyby nie jedno ALE . Otóż wielokrotnie starałem się dostukać do lubelskiej drogówki aby coś zrobili z tymi którzy pod naszymi oknami na Czechowie u zbiegu ulic Smorawińskiego i Kompozytorów Polskich ,gdzie prawie każdego dnia a szczególnie przed weekendami banda zmotoryzowanych frustratów , podrasowanymi pojazdami urządza sobie uliczne burdy tak że garnki w szafkach podskakują. To wszystko dzieje się pomiędzy godziną 22:00 a 24:00 Pytanie - co wtedy robi to BMW skoro mimo próśb nie chce ruszyć z miejsca i po jasną ******ę mi ono ?
 Czemu nie idziesz  z tym do Zuka? On taki pomocny przecież.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie w Świdniku przydazyła sie fajna sytuacja stałem na światłach obok Fiata Punto pusciłem hamulec i auto zaczeło sie delikatnie toczyć do przodu to samo zrobił Fiat zwyczajnie popatrzyłem w bok ale kierowcy nie widziałem siedział mocno z tyłu gdy zapaliło sie zielone swiatło Fiat ruszył z całą moca do przodu (Diesel) została tylko czarna chmura :D Pewnie facet myślał że bede sie chciał z nim scigac po zjeździe z ronda na drugim pasie patrze zatrzymuje sie Fiat a za nim chyba Mercedes myslę sobie stłuczka ? Będa sie lac ? A tu wychodzi Policjant z Fiata .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostali w nagrodę za naparzanie ludzi mandatami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym fachowcom z BMW daje 3 do 6 ciu miesięcy zanim go rozbiją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam audi a 6 3,5 motor 320 KM, myse ze nie mają szans. U niemca tym autem 340 km/h jechalem, z wczasów w alpach, to bylo w lutym po mokrym Chłopczyku, mokre to było prześcieradło po 'pracach ręcznych' jak trzepałeś przed snem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarno widzę, ciemności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój wóz ma ponad 300KM i sam na niego zarobiłem, a tu wieśniaki się chwalą nie swoim samochodem, buhahaha. Ciekawe kiedy go kulsony rozbijecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...