Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pomóż chorej Michalince z Ryk. Zostały dwa dni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2020 r. o 15:34 Powrót do artykułu
a rząd od czego jest,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rząd od czego jest,
Nie wiem, od czego, ale wiem do czego. Rząd jest do niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile się nie mylę, a konferencję prasową pana prezydenta Dudy oglądałam dziś przed południem, to stworzony przez niego Fundusz Medyczny z budżetem 2,7 miliarda złotych ma być przeznaczony między innymi na finansowanie takich zabiegów i leczenia rzadkich chorób, na które wcześniej trzeba było organizować zbiórki publiczne. Tak więc nie pozostaje nic innego jak tylko iść za ciosem i domagać się sfinansowania zabiegu i tak z naszych zbiórek publicznych nazywanych dla zmylenia przeciwnika podatkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wbrew wszystkiemu i temu jaka była ostatnio nie tak dawno afera z taką jedną zbiórką zapytam może brutalnie, ale jednak: CZY KTOŚ TO WERYFIKUJE, SPRAWDZA ITD, ITP?? Szkoda dziecka, ale takich zbiórek w internecie jest na pęczki i jak pokazało tamto zdarzenie, myśle, ze wiadomo o co chodzi łatwo jest brac na litość, ludzie oddadzą co mają, a potem wychodzi. Ile wychodzi oszukanych zbiórek tez inny temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dziewczynkę osobiście. Mama jest moją klientką. Dziewczynka wspaniała!!! Bardzo inteligentna Dziewczynka. Serce pęka jak ktoś pisze komentarze, że czy ktoś sprawdza takie zbiórki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znam dziewczynkę osobiście. Mama jest moją klientką. Dziewczynka wspaniała!!! Bardzo inteligentna Dziewczynka. Serce pęka jak ktoś pisze komentarze, że czy ktoś sprawdza takie zbiórki.... " --> Jakby od ciebie ktoś wyłudził w sumie kilkaset tysięcy złotych to też bys przestał ufac i pomagać. Dopóki tego nie poczujesz, do póty nie uwierzysz, ze ludzie tak piszą. Ja z dystansem do takich rzeczy podchodzę bo ludzie sa zdolni do wszystkiego nawet ci, którzy wydają sie zaufani i w porządku, a może szczególnie takim najłatwiej wyłudzić. Ciekawe jaką klientką jest dla ciebie matka tej dziewczynki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla osoby niedoinformowanej zbiórki na siepomaga są wszystkie weryfikowane. Na zrzutka.pl też ale nie wszystkie (zweryfikowane posiadają taki opis). Natomiast portal pomagam.pl nie robi tego i rzeczywiście tam zaistniała sytuacja oszustki. Proszę zatem nie pisać w ten sposób ale się doinformować. Wszystkie środki zostają przelane bezpośrednio do kliniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...