Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"To nie jest nawet człowiek". Policjanci pobili 70-latka? Komendant policji przeniesiony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 14:26 Powrót do artykułu
no a jak nazwać to coś co kradnie krzyże z cmentarzy ja bym nazwał ,,bydlak"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś taką osobę nazywano hi..ą cmentarną ale teraz to może zbieracz artefaktów albo kolekcjoner? Zawsze w takich przypadkach przypomina mi się przewodniczący fundacji helsińskiej nazwiska nie pomnę, który odwiedzał więzienia i wspierał osadzonych użalając się jak tym kur..m ciężko. Aż pewnego razu dwóch zwyrodnialców zabiło mu siostrę. Trzeba było takiej tragedii by zmienił swe lewackie nastawienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻE BIJĄ - TO ŚWIĘTA PRAWDA. TAK NA WSZELKI WYPADEK. ON UKRADŁ TYLKO Z CMENTARZA. / NA PEWNO ŹLE/ A JAK NAZWAĆ ŁAPÓWKĘ W WYSOKOŚCI 50. 000.000,- / PIĘĆDZIESIĄT MILIONÓW ZŁ./? TAKIA SOBIE STALINOWSKA PROPOGANDA. ŚMIERĆ JEDNEGO CZŁOWIEKA TO TRAGEDIA, ŚMIERĆ MILIONÓW TO TYLKO STATYSTYKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobili. Brawo Policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Zbychowi Krzos podrzucili kukulcze jajo Zbyszky chyba Ciebie nie lubia w komendzie wojewodzkiej w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobili. Brawo Policja.
 DOBRZE ŻE POBILI? CZY DOBRZE ŻE PRZENIEŚLI NA INNE STANOWISKO? .................... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..........>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz w kpp radzyn podlaski zaloza sekcje boksu trenera juz maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Z ca myślał jak prawdziwy Zomowiec .przypomnę .że jeszcze od wtmierzania kary jest niezawisly Sąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...