Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I słusznie. Ale na miejscu syna bym teraz uważał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas dochodzą nowe doniesienia, ze sympatycy i politycy PiS jakoś dziwnie "pomagają" przy wyborach. Może niech oni lepiej nikomu nie "pomagają" !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn zabrał dowód, a tu taka wtopa. Ciekawe jakiż to dowód przedstawi? Aż mnie skręca z ciekawości. Nie chciał młody pomóc mamie, to mama mu pokazała. Lemingoza nieuleczalna. Mama pamięta komunistów i ich miłość do Polski i Polaków. Brawo Ja! Brawo mama!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełkot, bełkot bełkot. Kompletny bełkot skundlonego burka z zapyziałego chełmskiego podwórka. Nie pierwszy zresztą...Co chlapnie jęzorem to wtopa....A ja znam tamtejszy kołtuński ludek i jego legendarną wręcz ciemnotę....Nie dziwi nic...Są zdolni do największego sk....syństwa. Brud, nędza i ubóstwo, roboty i perspektyw żadnych, więc najchętniej zaje...li by tym, którzy coś mają. To bardzo podatna gleba na jad nienawiści sączony przez pisiorów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielnicowy - to może badać kradzież kury , ale nie sprawę wyborów. To ma sprawdzać Prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie że oni nazwali się prawo i sprawiedliwość tak dal niepoznaki. Wszystko co robią okazuje się nieprawe i niesprawiedliwe. Kłamią, oszukują, manipulują, kombinują, kręcą lody, rozniecają konflikty, sieją nienawiść, lżą i pomawiają. Kwintesencja PiS. Oni po prostu uczciwie nie potrafią. Jak komuniści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego przewiduję, że głosowanie na tak lub nie dla złotego cielca nie zakończy się 12 lipca. Przerażenie i Szok zrobi wszystko, żeby zachachmęcić wyniki, nie oddać władzy. Kryterium uliczne nadal realne, niestety....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...