Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stara Dąbia: 14-latek zginął w wypadku na S17

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2019 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Lepiej zróbcie poprawnie i czytelnie oznaczenia zjazdów i wjazdów na obwodnicę lublina ! Wjazd na obwodnicę od strony Elizówki i oznaczenie na tablicy zaraz przy wjeździe , w prawo S12 Chełm , S17 Zamość , S12 Radom, S17 Warszawa !!! Za tablicą wjazd i nagle rozdzielenie na Dwa Nie Oznaczone !!! Ciężko wstawić tabliczki w prawo Chełm i Zamość ! Prosto i potem w prawo na pętle Radom i Warszawa ??? To samo z drugiej strony , dojazd do Elizówki od strony Biała Podlaska , zjazd w prawo Radom i Warszawa , mijasz zjazd zaczynają się barierki po prawej stronie i za nimi widzisz tabliczkę w Prawo Chełm, i Zamość !!! Wtedy jest już za Późno !!!! Ktoś od dróg w Lublinie nad tym panuje czy Dyrekcja Nie Ogarnia ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zróbcie poprawnie i czytelnie oznaczenia zjazdów i wjazdów na obwodnicę lublina ! Wjazd na obwodnicę od strony Elizówki i oznaczenie na tablicy zaraz przy wjeździe , w prawo S12 Chełm , S17 Zamość , S12 Radom, S17 Warszawa !!! Za tablicą wjazd i nagle rozdzielenie na Dwa Nie Oznaczone !!! Ciężko wstawić tabliczki w prawo Chełm i Zamość ! Prosto i potem w prawo na pętle Radom i Warszawa ??? To samo z drugiej strony , dojazd do Elizówki od strony Biała Podlaska , zjazd w prawo Radom i Warszawa , mijasz zjazd zaczynają się barierki po prawej stronie i za nimi widzisz tabliczkę w Prawo Chełm, i Zamość !!! Wtedy jest już za Późno !!!! Ktoś od dróg w Lublinie nad tym panuje czy Dyrekcja Nie Ogarnia ???
 Lepiej oddaj prawo jazdy i idź do okulisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny. Jechaliśmy tamtętę zaraz po wypadku. Wyglądało strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedź z taką prędkością jak pokazują ograniczenia, a nie zabłądzisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
160 czy 180?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa sprzed 25 min. Na maps google jest tak jak mówisz ale kilkadziesiąt metrów dalej jest to: ***s://***google.pl/maps/@51.2980707,22.5823017,3a,42.9y,33.66h,94.4t/data=!3m6!1e1!3m4!1s1HxBegHYBLl_EVWrP9UR5A!2e0!7i13312!8i6656 Czyli jest prawidłowe oznakowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś kierowcy mówili, że są wypadki, bo nie ma dróg. Teraz są drogi dobre, ekspresowe i są wypadki. No to jak jest, bo już sam nie wiem. Po prostu tak po ludzku - Jechał szybko, a bezpiecznie. Biedaczek, to droga ekspresowa nie dostosowała się do jego upodobań i jego ogromnej prędkości może i nawet grubo powyżej 150 km/h. I tak jest, wg mistrzów kierownicy, to drogi nie dostosowują się do samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza ofiara nowego odcinka s17, nie ostatnia bynajmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej S17 to chyba więcej wypadków jak na autostradzie A4? Źle wyprofilowana, czy ludzie jeździć nie potrafią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak ktoś napisał oznaczenie nie  jest za dobre, zresztą na wyświetlaczach umieszczonych nad jezdnią czasem pojawia się napis ostrzeżenie, że oznakowanie niepełne, czy coś takiego.  Na którymś ze zjazdów, nie pamiętam teraz zjeżdza się,z obwodnicy  a potem są dodatkowe dwa na zakręcie niezonakowane rozjazdy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej smutny jest fakt ze ludzie którzy jadą wola stanąć się popatrzeć zamiast pomóc reszcie wyciągnąć młodego spod samochodu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak było w tym przypadku, być może kierowca np zasłabł. Ale prędkość to wielki problem w naszym kraju. Polacy myślą, że są tacy fajni, bo szybko jadą, a ci powolni to takie cioty. Wczoraj miałem pajaca na zderzaku na S19 z tablicą WRA. Porażka, idiota jeszcze coś wymachiwał. Uważam, że mandaty za przekraczanie prędkości powinny być nie 100-500 zł, a rzędu 1000-5000 zł. Spoczywaj w pokoju chłopaku ['] :(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, jak jadę S17, i widzę zbliżające się szybko światła, z tabliczka WRA, LKR,LPU,LKS, a mam dobre i mocne auto, po prostu ustępuję, ale zwykkle dotknę pedału hamulca,żeby mnie nie popchnął zderzakiem taki typ, a jadę 130-140 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie - Smakuj Krótkie Życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, jak jadę S17, i widzę zbliżające się szybko światła, z tabliczka  WRA, LKR,LPU,LKS, a mam dobre i mocne auto, po prostu ustępuję, ale zwykkle dotknę pedału hamulca,żeby mnie nie popchnął zderzakiem taki typ, a jadę 130-140 km/h
 Ja jak jade i widzę auta LU i wlosy zaczesane w zabek w szybie, to juz wiem, że najmadrzejszy i najzdolniejszy miszcz kierownicy zaraz na przejsciu kogos rozjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zróbcie poprawnie i czytelnie oznaczenia zjazdów i wjazdów na obwodnicę lublina ! Wjazd na obwodnicę od strony Elizówki i oznaczenie na tablicy zaraz przy wjeździe , w prawo S12 Chełm , S17 Zamość , S12 Radom, S17 Warszawa !!! Za tablicą wjazd i nagle rozdzielenie na Dwa Nie Oznaczone !!! Ciężko wstawić tabliczki w prawo Chełm i Zamość ! Prosto i potem w prawo na pętle Radom i Warszawa ??? To samo z drugiej strony , dojazd do Elizówki od strony Biała Podlaska , zjazd w prawo Radom i Warszawa , mijasz zjazd zaczynają się barierki po prawej stronie i za nimi widzisz tabliczkę w Prawo Chełm, i Zamość !!! Wtedy jest już za Późno !!!! Ktoś od dróg w Lublinie nad tym panuje czy Dyrekcja Nie Ogarnia ???
 Jak się zapier..... to się nie ma czasu na myślenie albo tak się po mału myśli. Jestem z zachodniopomorskiego na czasowym pobycie w LBN jeźdzę dużo obwodnicą i nigdy nie miałem problemów z ze zjazdem czy wjazdem. Natomiast jak ktoś ma we wsi jedną drogę i skrzyżowanie z polną drogą to fakt może mieć problemy. Więc proponuję auto zostawić w domu i do duzego miasta busikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tu piszecie, kierowca być może zasłabł, kilku facetów starało się odwrócić to auto które już zaczęło sie palić i ratować ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAK PODSTAWOWYCH ZASAD FIZYKI Z ZAKRESU SZKOŁY PODSTAWOWEJ DAJE O SOBIE ZNAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobają mi się komentarze w rodzaju: źle wyprofilowana droga, kiepska nawierzchnia, nikt nie pomógł, być może zasłabł. Oczywiście, jest to możliwe, ale na tle Europy, w takim razie, takie rzeczy zdarzają się u nas najczęściej. Zanim przybyło u nas dróg szybkiego ruchu, winą obarczano zbyt ciasne i nierówne drogi. Teraz nasze ekspresówki i autostrady sa najbardziej niebezpiecznymi drogami w EU. Problem w ludziach, a nie w infrastrukturze. Dopóki bedzie na to społeczne przyzwolenie, a wykroczenia tego typu nie zaczną być powszechnie piętnowane i karane mandatami po kilka tysięcy złotych, to nic się nie zmieni. Pora, aby kierowcy przekraczający dopuszczalną prędkość zaczęli być traktowani jak potencjalni mordercy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutny jest fakt że z Dąbi trzeba było jechać do szpitala w Puławach bo Ryki nie mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...