Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek koło Ryk. Jedna osoba nie żyje. Są ranni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2019 r. o 08:43 Powrót do artykułu
To droga nie dostosowała się do jego prędkości! On jechał jak każdy Polak szybko, ale bezpiecznie. Stosował się do powszechnie przyjętych zasad: ograniczenie do 50km/d = jadę 90km/h; ograniczenie do 90km/d = jadę 150km/h. Jeśli Polacy nie zaczną jeździć zgodnie z przepisami to wyginiemy w wypadkach drogowych. Co prawda uważamy, że zagrażają nam islamscy terroryści, ale problem tkwi w naszych głowach. Tylko tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rura wydechu aż fioletowa - pewnie nie jechał 50km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś z mamusią kupuje synusiowi Audi lub BMW i niech szpanuje wsród kumpli a pózniej rozpacz w domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby były wysokie mandaty, zabierane czasowo prawo jazdy to on dzisiaj by żył. Tylko bardzo dotkliwe kary mogą zatrzymać tą falę śmierci na polskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Kierowcą ciężarówki ( Tira ) Jest to bardzo dobra praca. Zarabia się około 6000 - 7000 zł na rekę . Oficjalnie pracuję na umowę śmieciową i zarabiam najniższą krajową . Szef płaci mi ok 1800 zł a resztę daję jak to mówią do ręki , pod stołem. Chodzi o to aby Szef nie płacił podatków. Dodatkowo można ukręcić szefa na paliwie i miesięcznie 1000 zł jeszcze wpadnie he he he he he . Ale najlepsze jest w pracy kierowcy to , że można korzystać z usług tak zwanych TIRÓWEK !!!!!! Dziewczyn z pobocza , które oferują swoje smukłe i powabne ciała. Jak jadę w trasę to zawsze korzystam z usług tych dziewczyn TIRÓWEK. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z usług Tirówek , że to koledzy korzystają a ja nie. A ona durna wierzy he he he he he he he he he he . Zawsze jak spotykamy się z kolegami kierowcami przy piwku to opowiadamy sobie o tych dziewczynach Tirówkach . I śmiejemy się z naszych żon i dziewczyn , że nam wierzą , że my tacy święci jesteśmy he he he he he . A tu się obraca takie dziewczyny na każdym wyjeździe w trasie . He he he he he he he . Praca kierowcy ciężarówki jest super. !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Bogu że tylko ten co kierował i jechał szybko , szkoda że nie bezpiecznie. Może ocalił tym komuś życie które było by odebrane za rok lub dwa w miarę wzrostu szybkiej acz bezpiecznej prędkości. Niech mu ziemia lekka będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu 20-letni dzban w 20-letnim aŁdi... co za patole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego można się spodziewać od januszy z1 .9 tdi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rykach jest jeszcze jeden taki samobójca ma szare bmw 3ten debil też czeka na swoją kolejkę i ci co jadąc z tym popisującym i łamiącym przepisy młodym debilem robią sobie zdjęcia miejmy nadzieję że już nie długo będzie jego i pasażerów kolej będzie 5 świeżych skórek czekamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, w szkole zamiast fizyki religia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden potencjalny morderca drogowy wyeliminowany, OK :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłacił już najwyższą cenę za swój błąd. Wasze komentarze są nie na miejscu. Pomyślcie co teraz przeżywa rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy którzy tu komentują powinni najpierw pójść po mózg, a nie nie znając sytuacji komentować. Typowe Polacy, którzy nie mają o niczym pojęcia a komentują. Każdego może spotkać taka sytuacja. Trochę pomyślcie co musi czuć rodzina czytając wasze patologicze komentarze.  Najpierw spójrzcie na siebie bo sami na pewno święci nie jesteście ale do rzucania kamieniami lecicie pierwsi... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopaka a to audi kosztowało pewnie ze 2 tyś. Teraz takich pełno. Kto takie badziewie rejestruje i dopuszcza do ruchu. Wyklepane ,pomalowane i w drogę do nieba. Rodzice zastanówcie się co kupujecie waszym 21 letnim dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo kto zginął??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna na wioskach działa, moim zdaniem szkoda nawet pisać osobnych artykułów o każdym wieśniaku w starym audi który zabija się co weekend w rowie czy na drzewie...wystarczyłby suchy raport statystyczny z mijającego weekendu: zginęło xx wioskowych głupków, rannych: xx wioskowych głupków, niewinne ofiary ranne lub zabite z winy wioskowych głupków: xx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy którzy tu komentują powinni najpierw pójść po mózg, a nie nie znając sytuacji komentować. Typowe Polacy, którzy nie mają o niczym pojęcia a komentują. Każdego może spotkać taka sytuacja. Trochę pomyślcie co musi czuć rodzina czytając wasze patologicze komentarze.  Najpierw spójrzcie na siebie bo sami na pewno święci nie jesteście ale do rzucania kamieniami lecicie pierwsi...
 Mam pojęcie co komentuje bo jeżdże po polskich drogach, niestety również poza miastami, i muszę godzić się z tym że istnieje prawdopodobieństwo ze mimo osttożnej i przepisowej jazdy mogę być kiedys przez wioskowego głupka uszkodzony...gdyby oni sobie jezdzili po zamkniętuch torach, to niech nawet giną sobie tysiącami, ich sprawa, ale oni niestety poruszają sie po drogach publicznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla bliskich ... wszyscy jesteśmy tu na chwilkę. Nawet 100 latka gdy spytamy czy życie mu szybko zleciało to powie że jaj chwilka. Wszystko wokół nas przemija, starzeje się i umiera ale jest ŻYWY BÓG - JEZUS w którym jedynie jest pokój ducha, duchowy odpoczynek i wspaniała wieczna obietnica. Gdybyśmy byli obojętni Jezusowi to nie przyszedłby na ziemię i nie umarł za nasze grzechy aby dać nam możliwość zbawienia. Polecam ufać bezgranicznie Zmartwychwstałemu i czytać natchnioną Biblię ......... wyszukiwarka : ,, jedyny lek na depresje i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zastanowić się nad własnym życiem dopiero później Komentować!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie najpierw pomyślcie a pozniej komentujcie. Wasze wpisy są nie namiejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...