Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójcze ciosy w barze Rykach. Zawodnikowi MMA grozi dożywocie

Utworzony przez PISFAN, 20 listopada 2020 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Po prostu ktoś wziął sprawy w swoje ręce i zrobił porządek delikwent żył by gdyby policja wszędzie sumiennie wykonywała swoje obowiązki a nie tylko na manifestacjach kobiet No i gostek miał wielkiego pecha że zaczepił akurat zawodnika MMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA CHROMA FINANSOWANIE W przypadku wszystkich trudności finansowych skontaktuj się z ANNA CHROMA, a na pewno się nie zawiedziesz. Email: annachroma1949@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: annachroma1949@gmail.com Dziękuję Ci   UWAGA NIE POLSKI, wstrzymaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: annachroma1949@gmail.com Dziękuję Ci   UWAGA NIE POLSKI, wstrzymaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ale nie każdy jest patriotą i bije żeby tylko krzywdy nie zrobić to tak nawiązując do pewnej historii i tłumaczenia pewnej pani bodajże prokurator że napastnicy nie bili po newralgicznych częściach ciała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwójna tragedia nie żyje młody człowiek, a drugi spędzi młodość w więzieniu. Ile tragedii udałoby się uniknąć gdyby nie alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować ALKOHOL. Jak po trawce ludzie się kochają na Woodstock i w Jarocinie to, policja ściga jakby to były kobiety na marszu kobiet. A alkohol można kupić wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...