Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski: Słowak stracił prawo jazdy za szybką jazdę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2016 r. o 11:15 Powrót do artykułu
Przepraszam jaki starosta wyda decyzję o "cofnięciu uprawnień"? Pani Agnieszko.....Pani Aspirant....Przecież kierowca jest ze Słowacji. Powstaje tez pytanie dokąd blankiet prawa jazdy zostanie odesłany po 3 miesiącach, bo zdaje się nie mamy ze Słowacją ani żadnym innym państwem porozumienia o wzajemnym honorowaniu tych przepisów. Ciekawe jak to policja rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mnie to interesuje... jak może polska policja zatrzymać uprawnienia kierowcy z innego kraju ue (bez postanowienia sądu). gdzie ten kierowca odbierze prawo jazdy po 3 miesiącac? chciałem sobie wyrobić prawko w innym kraju właśnie by uniknąć podobnych sytuacji. w 2016  przez 6 miesięcy musiałem jeździć bez uprawnień przez ten z***y przepis. obstawiam, że policja wyśle dokument do odpowiednika starpsty na słowacji, tam urzędnicy popukają się po głowie i bezzwłocznie oddadzą kwity kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepis jest zj..ny tylko chyba ty. Skoro nie potrafisz jeździć zgodnie z przepisami to masz problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to polski starosta decyduje o zatrzymaniu dokumentu innego kraju?? Niesamowita jest ta Polska. I polscy krawężnicy też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska policja zabiera cudzoziemcowi prawo jazdy deponuje je u starosty .Starosta przesyła prawo jazdy na Słowację do miejsca zamieszkania sprawcy .A tam kierowca sobie je odbiera .To po co ten cały cyrk na koszt polskiego podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działanie policji niezgodne z prawem ... policja nie ma takich uprawnień wobec cudzoziemców. gdyby Słowak nie miał 500 zł w gotówce, to policja ma obowiązek zawieźć go do bankomatu. nie oznacza to, że popieram piractwo drogowe, a szczególnie w terenie zabudowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pepe napisał "przez 6 miesięcy musiałem jeździć bez uprawnień przez ten z***y przepis" Ręce opadają. Co za ludzie bez rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jak nasza "kochana" policja może zabrać uprawnienia obywatelowi innego kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...