Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z samochodu odpadło koło. Rowerzysta poważnie ranny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2017 r. o 12:34 Powrót do artykułu
Teraz po pieczątce z dowodu rejestracyjnego panowie policjanci powinni złożyć smutną wizytę w SKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczyć ruch rowerowy. Gdyby urwane koło uderzyło w samochód to ofiar by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprowadzić ograniczenia prędkości do 20km/h. Przy takiej prędkości urwane koło nie wyrządziłoby krzywdy rowerzyście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądy to fikcja bo nikt nie ontroluje stacji. Nie słyszałem żeby ktokolwiek nie mógł uzytkować zlomu bo nie dostał przeglądu. Spróbujcie zrobic przegląd w Anglii niesprawnym samochodem. To ja się pytam po co mam płacić 100zł co rok ja to jest czysta fikcja???!!! Kiedy diagnosta będzie odpowiadał karnie i finansowo za nieżetelny przegląd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się rozdzielić ruch rowerowy od samochodowego. Niech w dni parzyste jeżdżą samochody, w nieparzyste rowery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Look, glupota az bije od Ciebie. Moze facet jechal z wulkanizacji i tam mu nie dokrecili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj ze zrozumieniem. Kolo się nie odkręciło tylko odpadło. A to jest kolosalna różnica. Niezrozumiała dla ignoranta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś (prawie 20 lat temu) widziałej jak z passata odpadło koło na spółdzielczości pracy. Samochód jadący z przeciwka wyhamował, ten za nim już nie i zamiast przodu miał rozbity tył, a kółko spokojnie potoczyło się w kierunku wiaty przystankowej po czym rozbiło szybęjechało przez wiatę i zatrzymało się na kolejnej szybie. Passat nie był stary (wówczas), a kółko urwało się z fragmentem piasty. Takie rzeczy się zdarzają. Badania diagnostyczne co rok takich rzeczy nie wychwycą, bo jeden przejedzie w ciągu roku kilka kilometrów, a inny kilkadziesiąt, a nawet kilkaset tysięcy kilometrów. Znam osobiście człowieka, który rocznie przejeżdżał około 120.000 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla poszkodowanego odszkodowanie z oc sprawcy wiecej info 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz po pieczątce z dowodu rejestracyjnego panowie policjanci powinni złożyć smutną wizytę w SKP. Ale p.....ś , jak łysy o beton. To po każdej zmianie opon, naprawie wulkanizacyjnej,czy innej wymagającej odkręcenia koła jedziesz na przegląd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...