Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nieładnie

Utworzony przez Przemysław Leniak, 10 lipca 2012 r. o 13:24
nie ma zgody na takie działania. Kto działa ten wie jakie a kto nie wie dowie się jak sądzę wkrótce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekam na te informacje. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalnie po to się zarejestrowałem by je tu umieścić przewiduję że może zaistnieć taka konieczność dzieją się niestety rzeczy bardzo nieprzyjemne i moja cierpliwość się kończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Art. 190a. § 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. od lipca 2012 minęło trochę czasu a temat wciąż aktualny chyba innego wyjścia niż wykorzystanie § 4. cytowanego artykułu nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezłe cały watek znikł? a dostanę bana ? ;-) Pab - rulez ps. i tak nie uda się nie przedstawić treści usunietego wątka w sądzie przecie kopie mam i ja ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...