Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy moderator społeczny forum

Utworzony przez pab, 3 stycznia 2012 r. o 15:24
Od dziś nowym moderatorem społecznym forum DW jest folkatka. Jakbyście mieli jakieś pytania, sugestie, uwagi do naszej nowej moderatorki oraz do redakcji odnośnie jej działań na forum, zapraszamy do kontaktu tutaj lub pod adresem online@dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie. Od razu zapowiadam - będe usuwac wszelkie wulgaryzmy jakie uda mi sie wyłapac. Mam nadzieje że nie będzie ich zbyt wielu i nie bedziecie sie za bardzo skarzyć na mnie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Witam serdecznie. Od razu zapowiadam - będe usuwac wszelkie wulgaryzmy jakie uda mi sie wyłapac. Mam nadzieje że nie będzie ich zbyt wielu i nie bedziecie sie za bardzo skarzyć na mnie. Pozdrawiam
Dobry wieczór folkatka. Moje pierwsze pytanie do Ciebie brzmi następująco: Czy ty jesteś dziewczyną ? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Witam serdecznie. Od razu zapowiadam - będę usuwać wszelkie wulgaryzmy jakie uda mi się wyłapać. Mam nadzieje że nie będzie ich zbyt wiele i nie będziecie się za bardzo skarżyć na mnie. Pozdrawiam
Ja również witam serdecznie. Od razu zapowiadam że z reguły nie lubię moderatorów i poprawiam błędy w ich tekstach. Poprawiłem również błędy w Twoim tekście folkatka. Bycie moderatorem zobowiązuje, dlatego proszę Cię dawaj dobry przykład i pisz poprawnie po polsku ok? p.s....wszelkie wulgaryzmy...że nie będzie ich zbyt wiele...( a nie wielu ) Ponadto staraj się używać ą, ę, itd... Każda reguła ma jednak wyjątki i dlatego może Ty będziesz pierwszym moderatorem którego polubię. Pierwszym Twoim "testem dojrzałości w moderowaniu" będzie ten mój post. Jeśli go wykasujesz to przegrałeś/łaś ,jeśli go pozostawisz taki jak jest to znaczy że masz jednak klasę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pab napisał:
...uwagi do naszej nowej moderatorki oraz do redakcji...
...czyli to moderatorka ! Ciekawy jestem tylko jakim "kluczem" kieruje się administracja przy wyborze/mianowaniu nowych moderatorów ?! Trochę mi tu brzydko pachnie. Czy to "chłopak dał tą fuchę swojej dziewczynie" ? Może to jednak nepotyzm w czystej postaci ? ...eeee pewnie się mylę, w takim razie proszę szanownego "paba" z administracji o wyjaśnienie, jeśli to nie problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerf Maruda napisał:
...czyli to moderatorka ! Ciekawy jestem tylko jakim "kluczem" kieruje się administracjarzy p wyborze/mianowaniu nowych moderatorów ?! Trochę mi tu brzydko pachnie. Czy to "chłopak dał tą fuchę swojej dziewczynie" ? Może to jednak nepotyzm w czystej postaci ? ...eeee pewnie się mylę, w takim razie proszę szanownego "paba" z administracji o wyjaśnienie, jeśli to nie problem.
W tym przypadku kierowano się chyba szczególną aktywnością na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
W tym przypadku kierowano się chyba szczególną aktywnością na forum.
Co to znaczy, ta "SZCZEGÓLNA aktywność na forum" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerf Maruda napisał:
Co to znaczy, ta "SZCZEGÓLNA aktywność na forum" ?
Wybranym, szczególnie aktywnym użytkownikom, administrator może przydzielać uprawnienia moderatora, które pozwalają im tworzyć nowe fora, edytować i kasować wiadomości innych użytkowników, blokować wątki itp. zazwyczaj zgodnie z obowiązującymi na danym forum regułami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Wybranym, szczególnie aktywnym użytkownikom, administrator może przydzielać uprawnienia moderatora, które pozwalają im tworzyć nowe fora, edytować i kasować wiadomości innych użytkowników, blokować wątki itp. zazwyczaj zgodnie z obowiązującymi na danym forum regułami.
Wciąż nie wiem co mam rozumieć pod pojęciem "szczególna aktywność na forum". To że administrator przydziela takie uprawnienia i na czym one polegają to wiem, ale niech mi ktoś wyjaśni dlaczego akurat ta osoba a nie inna ?! Czym ona się zasłużyła ? Czy to ktoś z rodziny, a może to ukochana dziewczyna, albo jeszcze jakiś inny powód. Co to jest ta "SZCZEGÓLNA AKTYWNOŚĆ", w czym ona się przejawia ? Czy to za trudne pytanie, czy może niewygodne?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Witam serdecznie. Od razu zapowiadam - będe usuwac wszelkie wulgaryzmy jakie uda mi sie wyłapac. Mam nadzieje że nie będzie ich zbyt wielu i nie bedziecie sie za bardzo skarzyć na mnie. Pozdrawiam
d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"e name='Sprawdzam nowego modera' timestamp='1325856389' post='579641'] d*** [/quote] " Widzę, że macie tu jakieś aftomaty... No to spróbuję inaczej D.U.P.A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Spradzam nowego modera' timestamp='1325856523' post='579644'] AFtomaty aftomatami ale du pa to nie jest wulgarne słowo, tylko część ciała na którą zwykle patrzą się faceci przy wyborze dziewczyny na jedną noc lub żony na całe życie. p.s. Nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie i troszeczkę tracę nadzieję że otrzymam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerf Maruda napisał:
... AFtomaty aftomatami ale du pa to nie jest wulgarne słowo, tylko część ciała ...
Czyli to też nie jest wulgaryzm... H.U.J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerf Maruda napisał:
Wciąż nie wiem co mam rozumieć pod pojęciem "szczególna aktywność na forum". To że administrator przydziela takie uprawnienia i na czym one polegają to wiem, ale niech mi ktoś wyjaśni dlaczego akurat ta osoba a nie inna ?! Czym ona się zasłużyła ? Czy to ktoś z rodziny, a może to ukochana dziewczyna, albo jeszcze jakiś inny powód. Co to jest ta "SZCZEGÓLNA AKTYWNOŚĆ", w czym ona się przejawia ? Czy to za trudne pytanie, czy może niewygodne?!
Chcesz ze mną kontynuować dyskusję nad "szczególną aktywnością"... dla mnie jest to zrozumiałe,a pora na dalsze objaśnienia niestosowna i bezcelowa...nic nowego nie wniesie Dobrej nocy Marudo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Chcesz ze mną kontynuować dyskusję nad "szczególną aktywnością"... dla mnie jest to zrozumiałe,a pora na dalsze objaśnienia niestosowna i bezcelowa...nic nowego nie wniesie Dobrej nocy Marudo.
Nie wiem czy akurat z Tobą chcę kontynuować tą dyskusję, gdyż jak widzę Ty nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie, chociaż twierdzisz że dla Ciebie jest to zrozumiałe, ale nadal nie otrzymałem odpowiedzi, także wątpię w to że dla Ciebie jest to zrozumiałe. Migasz się od odpowiedzi twierdząc że pora jest nieodpowiednia. W takim razie czekam na wyjaśnienie w takiej porze, która dla Ciebie jest najstosowniejsza ok ?! Teraz sobie śpij, dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spradzam nowego modera napisał:
Czyli to też nie jest wulgaryzm... H.U.J
Nieee, to nie jest wulgaryzm! Domyślam się jednak co miałeś na myśli pisząc te 3 litery na czerwono. Tylko leszcze piszące w nocy po murach, po windach, po ścianach itd. są na tak niskim poziomie intelektualnym, ażeby pisać owe słowo (fonetycznie) tak jak powyżej. Proszę spojrzeć w słownik ortograficzny, "ten wyraz" pisze się przez "CH".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smerf Maruda napisał:
Nie wiem czy akurat z Tobą chcę kontynuować tą dyskusję, gdyż jak widzę Ty nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie, chociaż twierdzisz że dla Ciebie jest to zrozumiałe, ale nadal nie otrzymałem odpowiedzi, także wątpię w to że dla Ciebie jest to zrozumiałe. Migasz się od odpowiedzi twierdząc że pora jest nieodpowiednia. W takim razie czekam na wyjaśnienie w takiej porze, która dla Ciebie jest najstosowniejsza ok ?! Teraz sobie śpij, dobranoc.
Czytanie ze zrozumieniem kłania się. Nasza dyskusja bezcelowa,a wyjaśnienia zbędne... nowy moderator nie interesuje mnie ijego działania na forum. Czyżbyś pretendował do tej "zaszczytnej funkcji"? Maruda,ach maruda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Czytanie ze zrozumieniem kłania się. Nasza dyskusja bezcelowa,a wyjaśnienia zbędne... nowy moderator nie interesuje mnie ijego działania na forum. Czyżbyś pretendował do tej "zaszczytnej funkcji"? Maruda,ach maruda...
W rzeczy samej...kłania się czytanie ze zrozumieniem. Skoro Ty tego nie potrafisz i nie rozumiesz w czym rzecz, to nie zaczynaj dyskusji. Mnie i owszem interesuje nowy moderator, ba nawet to forum zostało otwarte po to aby zadawać pytania w tym temacie itd. Niestety nikt z administracji (pab) ani sama pani moderator nie dotrzymują danego słowa w pierwszym i drugim poście tego forum i "chowają głowę w piasek". Takie zachowanie z ich strony tylko umacnia mnie w moim przeświadczeniu, że moje podejrzenia się potwierdzają. Jak można "mianować" kogoś moderatorem, kogoś kto ma trudności z poprawną pisownią w języku polskim...szok! To kompletny brak szacunku dla nas forumowiczów. Nie wiem tylko czy większe pretensje powinniśmy mieć do "tej moderatorki", czy do administratora który dał takie uprawnienia takiej osobie. p.s....a może to ty gościu jesteś tym administratorem z pierwszego postu, albo tą moderatorką z drugiego, co ? ...eh zero klasy, zerrro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze stoickim spokojem czytam Twój wpis i myślę,że wiesz o możliwości zgłoszenia się na ochotnika lub losowego wyboru moderatora,czy też z wyboru przez ogół użytkowników.Jakimi kryteriami kierowano się nie mam bladego pojęcia Ostatnie zdanie to Twoje i masz do niego prawo.Żartowałam pisząc o szczególnej aktywności,ale jest i taka możliwość. Z poważaniem i uznaniem dla Twojej elokwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jakimi kryteriami kierowano się nie mam bladego pojęcia Ostatnie zdanie to Twoje i masz do niego prawo.Żartowałam pisząc o szczególnej aktywności,ale jest i taka możliwość. Z poważaniem i uznaniem dla Twojej elokwencji.
He he to jak nie wiesz to czemu sie udzielasz ?! Widze ze to ostatnie zdanie Smerfa Marudy najbardziej cie zaintrygowalo. Motasz sie, oj motasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...