Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy moderator społeczny forum

Utworzony przez pab, 3 stycznia 2012 r. o 15:24
nie widzę powodu dla którego miałbym nie protestować przeciwko takiemu moderatorowi jak Agata skoro uważam że to fatalny moderator oczywiście widzę że to jest rzucanie grochem o scianę uczepiła się córunia prokuratora możliwości ingerencji w dyskusje i bedzie sie trzymać pazurami całkiem jak reszta środowiska z którym jest związana admin to przyklepał - widać jest mu ta panna po linii ideowej mówi się trudno macie moderatorkę z nadania Szymona Pietrasiewicza i nie poradzicie... łapką myję łapkę a swój swojemu... Lublin po prostu takimi układami stoi (albo leży)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
1. nie widzę powodu dla którego miałbym nie protestować przeciwko takiemu moderatorowi jak Agata skoro uważam że to fatalny moderator oczywiście widzę że to jest rzucanie grochem o scianę 2. uczepiła się córunia prokuratora możliwości ingerencji w dyskusje i bedzie sie trzymać pazurami 3.całkiem jak reszta środowiska z którym jest związana admin to przyklepał - widać jest mu ta panna po linii ideowej mówi się trudno 4. macie moderatorkę z nadania Szymona Pietrasiewicza i nie poradzicie... łapką myję łapkę a swój swojemu... 5. Lublin po prostu takimi układami stoi (albo leży)
1. Jak najbardziej masz prawo mieć swoje zdanie i protestować, ale od ludzi kulturalnych wymaga się troche więcej kultury niż od jakiegoś zwykłego chama, nie uważasz ? Chyba że jesteś tym drugim, ale nie sądzę. 2. O właśnie o tym pisałem w swoim pierwszym punkcie. Co to ma do rzeczy że jej tata to prokurator ? Czy ktoś z nas sobie wybiera rodziców ? Po co te przycinki, czy bardziej byś cenił folkatke gdyby jej tato sprzedawał na kasie w supermarkecie ? Człowieku... Każdy na forum ma możliwośc ingerencji w dyskusję, ty ja, to dlaczego nie mogłaby folkatka ? Człowieku... 3. Tak jest ten świat skonstruowany. Skończyłeś już chyba dość dawno 18 lat i nie jesteś naiwnym dzieckiem. Gdybyś to ty był adminem to co byś zrobił ? Wybrałbyś za moderatora folkatkę ? Czy raczej kogoś "po swojej linii ideowej". Chyba to oczywiste co byś zrobił. Tylko nie pisz że dałbyś prawo do moderowania komuś kto ci nie pasuje, bo się rozpłaczę jakiś ty szlachety człowieku... 4. Jednym folkatka odpowiada innym nie. Gdyby tobie odpowiadała to innym nie i tak można by bez końca. 5. Tak jest w całej Polsce. Lublin nie jest wyjątkiem. Uczepiłeś się folkatki jak rzep psiego ogona. Moim zdaniem swoją energię spożytkowałbyś lepiej kierując ją w innym kierunku, ale zrobisz jak zechcesz twoja wola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może i nic by nie miał do rzeczy tata gdyby nie to że całe środowisko Tektury=Antify nie było chronione przez wysoko postawionych patronów - rożnych tatusiów ciotki i znajome niestety tak to działa właśnie że podstarzałe dzieci różnych urzędników bawią się niebezpiecznie pod parasolem tworzonym przez ich rodziców Agata jest typowym wręcz przykładem ... gdybym był adminem to swoje poglądy zostawiałbym za drzwiami swej pracy ;-) nie tylko deklaratywnie co do linii ideowej to ja raczej nie oszczędzam tych swoich znajomych którzy coś robią źle Agata ma inne zapatrywania na to - wielokrotnie to zresztą prezentowała znajomi z Tektury uber alles - to jej dewiza ... co do szlachetności - mam gdzieś czy się rozpłaczesz czy uśmiejesz lubisz nepotyzm i kolesiostwo - to faktycznie Agata jest idealnym moderatorem dla ciebie ... co do tego że tak jest w całej Polsce - tu się mylisz Lublin nie bez powodu jest Polską B (albo nawet i Z) ... a co do mojej energii - fakt skoro się nie da trzeba sobie odpuścić co trzeba było powiedzieć powiedziałem faktycznie powinno wystarczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leniak napisał:
1. może i nic by nie miał do rzeczy tata gdyby nie to że całe środowisko Tektury=Antify nie było chronione przez wysoko postawionych patronów - rożnych tatusiów ciotki i znajome niestety tak to działa właśnie że podstarzałe dzieci różnych urzędników bawią się niebezpiecznie pod parasolem tworzonym przez ich rodziców Agata jest typowym wręcz przykładem ... 2. gdybym był adminem to swoje poglądy zostawiałbym za drzwiami swej pracy ;-) nie tylko deklaratywnie co do linii ideowej to ja raczej nie oszczędzam tych swoich znajomych którzy coś robią źle Agata ma inne zapatrywania na to - wielokrotnie to zresztą prezentowała znajomi z Tektury uber alles - to jej dewiza ... 3. co do szlachetności - mam gdzieś czy się rozpłaczesz czy uśmiejesz lubisz nepotyzm i kolesiostwo - to faktycznie Agata jest idealnym moderatorem dla ciebie ... 4. co do tego że tak jest w całej Polsce - tu się mylisz Lublin nie bez powodu jest Polską B (albo nawet i Z) ... 5. a co do mojej energii - fakt skoro się nie da trzeba sobie odpuścić co trzeba było powiedzieć powiedziałem faktycznie powinno wystarczyć.
1....ech to zazdroszczę folkatce niesłychanie, któż z nas niechciałby mieć wysoko postawionych rodziców ? ...ale czy to coś złego ? Zazwyczaj jest tak że dzieci powielają poglądy swoich rodziców, zazwyczaj. 2. Nie znam Agaty i nie wiem czy jej dewizą jest "znajomi ponad wszystko". Jeśli nawet tak jest to chyba dobrze o niej tylko świadczy, chciałbym mieć taką znajomą która jasno określa swoje zasady, jest osobą szczerą a nie fałszywą i szanuje swoich przyjaciół. Piszesz że jeśli byłbyś adminem to swoje poglady zostawiłbyś za drzwaimi swej pracy...wybacz ale starego wróbla chcesz wziąć na plewy ? ...nie wierzę w takie bajki. 3. Nepotyzm to bardzo szerokie pojęcie. Znam kilka osób których rodzice sa dobrymi lekarzami, a ich dzieci też poszły ich śladami na studia medyczne. Czy to jest nepotyzm, że ich dzieci idą w ślady rodziców i np. odziedziczą po nich w przyszłości ich prywatne gabinety, albo będą pracowały w tym samym szpitalu ? To taki przykład pierwszy z brzegu. Ludzie patrzący na to z boku często mylą pojęcia i krzywdzą innych przez swoją niewiedzę, albo zwykłą zawiść/zazdrość. Nepotyzm to delikatny temat, chociaż zdarzają się typowe przykłady nepotyzmu. Jednakże określenie to użyte w stosunku do folkatki to (delikatnie pisząc) przegięcie z twojej strony. Masz rację dla mnie folkatka to dobry moderator, bez względu na to jakie ma poglądy, bo nie w tym rzecz. Moderator jak każdy z nas ma prawo do własnych poglądów. Do tej pory nie zauważyłem aby folkatka zrobiła na forum komuś krzywdę w związku z tym że ktoś ma inne poglądy niż ona. 4. Nie wydaje mi się że się mylę, Lublin nie jest jakimś wyjątkiem na mapie Polski. Wcale nie jest Polską B ani Zet. Wszędzie są ludzie i taborety, uwierz mi. Masz prawo jednak mieć swoje zdanie, ja uważam że wszędzie w Polsce jest podobnie. Czyżbys miał jakiś kompleks "człowieka ze wschodu" ? 5. Zrobisz jak zechcesz, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ja też spróbuję: E.M.P.I W związku z powyższym uprzejmie zapytuję, czy pod rządami Folkatki będzie można pisać posty dużymi literami albo podawać linki do stron komercyjnych (ale w celu informacyjnym, a nie reklamowym). I czy tez będzie takie ciągłe pouczanie jak u Empiego. Zapytuję, poniewaz moderacji GWL coś sie po nowym roku stało w głowę i chętnie przeszedłbym tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tracz_bielaczek napisał:
No to ja też spróbuję: E.M.P.I W związku z powyższym uprzejmie zapytuję, czy pod rządami Folkatki będzie można pisać posty dużymi literami albo podawać linki do stron komercyjnych (ale w celu informacyjnym, a nie reklamowym). I czy tez będzie takie ciągłe pouczanie jak u Empiego. Zapytuję, poniewaz moderacji GWL coś sie po nowym roku stało w głowę i chętnie przeszedłbym tutaj.
Mógłbyś (Przemko ) napisać prościej o co ci chodzi ? Wiesz, ja prosty chłopak jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Każdy widzi to co chce widzieć, póki co to od samego początku folkatka jest atakowana, a nie odwrotnie. Przetrzyj oczy, wczytaj się w posty to może to zobaczysz człowieku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mógłbyś (Przemko ) napisać prościej o co ci chodzi ? Wiesz, ja prosty chłopak jestem.
To było pytanie do Folkatki, która wie o co chodzi, a ja nie jestem żaden Przemko, tylko Tracz Bielaczek, znany też w pewnych kręgach jako Ptasiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tracz_bielaczek napisał:
To było pytanie do Folkatki, która wie o co chodzi, a ja nie jestem żaden Przemko, tylko Tracz Bielaczek, znany też w pewnych kręgach jako Ptasiek.
...ups jasna sprawa ! W takim razie sorki . Tylko widzisz Folkatka ma na ciebie wywalone i bardzo słusznie (wcale się Jej nie dziwię ) Dlaczego miałaby odpowiadać na twoje tanie prowokacje, za to ja bardzo chętnie sie z tobą pobawię w kotka i myszkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu po raz kolejny dziękuje Ci za obronę, po raz kolejny. Nie wiem kim jesteś, ale wiem jedno - dużo w Tobie szlachetności. Mój Tata jest człowiekiem na wskroś uczciwym i prawym, znakomitym fachowcem w dziedzinie prawa karnego, moge byc tylko dumna z tego, że jestem jego córką. Zarzuty, że móglby w jakikolwiek sposób chronić Tekturę, to jeden z wielu absurdów, wypisywanych przez Przemka. Tak szczerze, to nawet nie wiem czy mój Tata wie, że jest cos takiego w Lublinie. Jego nie interesują takie rzeczy. Co do nepotyzmu - to zarzut jest dla mnie o tyle groteskowy, bo ja cale zycie uciekałam od bycia posądzoną o jakikolwiek cień nepotyzmu...Moją ambicją było osiagnięcie samodzielne jakiegos sukcesu w zyciu...Dlatego nie poszłam na prawo (mnimo że wszyscy mnie namawiali - rodzina, nauczyciele w liceum), tylko na zupełnie inne studia...Wiedziałam, ze za 30 lat chce móc powiedzieć sobie, że wszystko, co osiągnęłam, osiągnęłam sama. Ponosze zreszta konsekwencje mojego wyboru, bo po dzis dzień nie mam stałej pracy, a moja przyszłość jest bardzo niepewna. Częsciej w zyciu byłam bezrobotna lub pracowałam za marne grosze niz miałam jakąs robotę, która zapewniałaby mi minimum egzystencji. Jednak nigdy nie żałowałam swojego wyboru. Bazowanie na pozycji zawodowej mojego Taty byłoby dla mnie postawą wskroś niegodną. Tym bardziej, że mój Tata wszystko osiągnął sam, swoja niesamowita pracowitością i samodyscyplną. Dlatego i ja staram się pracować nad sobą, ciagle ucze się nowych rzeczy, ciagle pracuję nad zwiększaniem swoich kompetencji, wuytyczam sobie kolejne cele do zrealizowania, i moge powiedzieć, że rzeczywiście, jest tak jak chciałam - zdecydowaną wiekszość z tego, co osiągnęłam w zyciu, osiągnęłam sama (a to nie koniec - jeszzcze dużo przede mną). Rodzice - owszem - wspierali mnie w trudnych chwilach, dzieki nim nie musiałam jadac u ks. Mazura w okresach, kiedy byłam bezrobotna...Sugestia, ze dzięki powiąaniom mojego Taty zostałam moderatorka, jest dla mnie o tyle śmieszna, co żałosna. Redakcja Dziennika nie wiedziała kim jest mój Tata, dowiedziała się o tym dopiero dzięki Przemkowi. Jeszcze bardziej absurdalna jest teza, że jestem moderatorka z nadania młodszego z Pietrasiewiczów... Co do moich znajomych - owszem, są dla mnie ważni. Nie jest tak, że "uber alles" - jak napisał Przemek. Niestety, Przemek wytoczył przeciwko mnie bardzo ciężkie działa, poniewaz zaprotestowałam, kiedy oskarżył ludzi z Wieniawskiej o pomalowanie drzwi Nowakowi, nie mając ku temu żadnych podstaw. To wystarczyło, zeby nazwac mnie "przyjaciółka bandytów", powiązac z Antifą - i zasadniczo, żeby codziennie wypisywac na mnie kolejne rzeczy, z których każda była lepsza od poprzedniej - łącznie z oskarżeniami mnie o przestępstwa. Przemek robi mi zarzut nawet z tego, że usunełam wpis "Sieg Heil!..(dalej nie cytuję)" Teraz otworzyłam forum i przeczytałam kolejna porcję pomyj na mój temat. N Co do obiektywizmu - staram się. Ludzie, którzy mnie znaja, tak z netu, jak z realu, wiedzą, jaka postawe prezentuję. Nie będe o tym pisać. Powiem tylko tyle - juz zostałam na tym forum nazwana "bolszewicką k***" bo nie chciałam usunąć wpisu o treści antyklerykalnej., z kórym osobiscie sie nie zgadzałam, ale jednoczesnie nie był atakiem ani na współdyskutanta, ani nie zawierał brzydkich słów. Odpowiadając na Twoje zas, Ptaśku, pytania - zasadniczo na pewno nie będę pozwalać na pisanie dużymi literami, bo to jest sprzeczne z zasadami netykiety, oznacza krzyk (ja jestem osoba spokojna i krzyku nie lubię) no i jest trudne w czytaniu. Co do linków - to część linków nie jest wpuszczana na forum automatycznie, przez system - w sumie nie wiem na jakiej zasadzie, pytaj admina. Zasadniczo - Empi (którego zreszta bardzo szanuję) ma swój styl, ja sobie postaram wypracowac swój wąłsny. Doiero zaczynam się uczyć. Raczej nie bede pouczac tak jak on - chociażby dlatego, że - w odróżnieniu od forum na Gazecie - funkcjonuje tutaj pasek adnotacji o ingerencjach moderatorskich, wraz z powodem dla którego zostały one dokonane. No i to chyba wszystko. Pozdrawiam dobrej nocy PS Nie jestem podstarzała! Jestem w sile wieku, niedawno schudłam, a w dodatku wyglądam sporo młodziej niż powinnam )
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2012 r. o 23:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
1. Gościu po raz kolejny dziękuje Ci za obronę, po raz kolejny. Nie wiem kim jesteś, ale wiem jedno - dużo w Tobie szlachetności. 2. Odpowiadając na Twoje zas, Ptaśku, pytania - zasadniczo na pewno nie będę pozwalać na pisanie dużymi literami, bo to jest sprzeczne z zasadami netykiety, oznacza krzyk (ja jestem osoba spokojna i krzyku nie lubię) no i jest trudne w czytaniu. 3. Zasadniczo - Empi (którego zreszta bardzo szanuję) ma swój styl, ja sobie postaram wypracowac swój wąłsny. Doiero zaczynam się uczyć. Raczej nie bede pouczac tak jak on - chociażby dlatego, że - w odróżnieniu od forum na Gazecie - funkcjonuje tutaj pasek adnotacji o ingerencjach moderatorskich, wraz z powodem dla którego zostały one dokonane. No i to chyba wszystko. Pozdrawiam dobrej nocy 4. PS Nie jestem podstarzała! Jestem w sile wieku, niedawno schudłam, a w dodatku wyglądam sporo młodziej niż powinnam )
1. Dzięki, to ja Smerf Maruda . Nie ma co się ukrywać, korzystam z tego że jestem niezarejestrowany i takie moje prawo. Bardziej śmieszą mnie tacy co są zarejestrowani, a mimo tego udają za każdym razem kogoś innego, to jest dopiero hipokryzja! (prawda Przemko ?! ) 2. Folkatko, tym razem troszeczkę przeczysz sama sobie. Skoro to jest niezgodne z zasadami to kasuj i się wcale nie tłumacz ! Już dawno powinny byc wykasowane te wszystkie "oczojebne" posty, łącznie z tymi moimi ! 3. Jestem "tu" od niedawna, nie znam żadnego "Empi", domyślam się jednak że chodzi o jakiegoś "starego" moderatora. Nie znam człowieka, dlatego się nie wypowiadam w tym temacie. 4. Wow ! Pisząc po polsku...Łoł ! Gdybym był kawalerem to bym wyruszył do Lublina ! Niestety jestem zaobrączkowany. Pozdrawiam, dobrej nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się Twoja sygnaturka Folkatko. Na żadnym polskim forum nie spotkałem się z takim moderatorem jak Ty. Teraz "na fali" są inne przekonania, mam nadzieję że ta sygnaturka jest szczera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Smerfie 1. Przemek jest jaki jest, ale pisze tylko pod jednym wcieleniem, chociażby dlatego, że posługuje sie bardzo charakterystycznym jezykiem, i szybko zostalby zdemaskowany. odnosnie pktu 2 - pytającemu chodziło zapewne o mozlwiośc pisania przy uzyciu Capslocka - tak mowiąc szczerze, to z Ptaśkiem znamy sie od lat z forum lubelskiej Wyborczej, i te jego prowokoacje sa dla niego podobne:))Prawde mówiąc, to sie usmiałam, widzac kolejne bardzo brzydkie słowa zapodane w krzykliwej formie Na pewno tego nie usunę, niech będą Tym bardziej że wonowajca się przyznał... 3. Empi to moderator forum Gazety Wyborczej Lublin. Zacny czlowiek. 4 Alez to żaden problem! Mozemy się przeprowadzic do Arabii Saudyjskiej A co do mojej sygnaturki - to fajnie że Ci sie podoba. Co do szczerości - staram sie każdego dnia... Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do sporu z panną Agatą to mówi ona nieprawdę że zaczął sie on od tego gdy bandziory z tektury zniszczyły drzwi biegłemu sadowemu a ich rodzice rzecz zatuszowali... spór zaczął się od tego gdy panna Agata pochwaliła umieszczenie trailera filmu nekrofilskiego i reklamy wyswietlania takiego filmu na stronach urzędu miasta Lublina na forum GwL są tego ślady... ba być może nawet wcześniej się spór zaczął od tego koncertu który reklamował plakat ze Stalinem co to się miał odbyć w dzień po wypadku w Smoleńsku kolejne wygłupy podobnych Agacie młodych i podstarzałych już (nastolatkami w końcu nie jesteśmy) pseudolewaków spotykały się każdorazowo z aplauzem Agaty tak zniszczenie drzwi na UMCS tak i lista proskrypcyjna na której ktoś umieścił adresy kilkorga bogu ducha winnych lublinian czy reklamy homoseksualnego seksu analnego Wobec takich przyjaciół Agata jest lojalna A rodzice cóż rodzice Agaty znaleźli się w tej samej grupie co rodzice innych działaczy Tektury chronią środowisko swoich rozwydrzonych dzieci Ojciec Agaty zdaje się pracuje o 10 m od siedliska lubelskiej Antify - z pewnością nie wie więc że ona istnieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz stare informacje Przemku. Mój Tata pracuje teraz zupełnie gdzie indziej. Taki z Ciebie gieroj sieciowy i nie potrafisz sprawdzić? Oj wstydź się...Owszem pracował tam, ale wtedy, kiedy Tektury tam nie było. Na kolejną porcję kłamstw pod moim adresem nie zamierzam odpowiadać. Miłego dnia! PS Jeżeli uważasz że wymienione przez Ciebie rzeczy spotykały się z moim aplauzem, udowodnij to. Wklej linki do forum. Co do meritum - owszem, nie zgadzaliśmy sie już wcześniej w tej sprawie, jednak Ty zacząleś jeździc po mnie jak po burej suce wlaśnie wtedy, od historii z dzrwiami. Dopiero wtedy przepusciłeś na mnie frontalny atak, wymyslając kłamstwa, oczerniając mnie na skale do tej pory niespotykaną. PS 2. Miałam przez moment ochotę na taka mała złośliwostke w stosunku do Ciebie i poprawić Ci "b" w słowie "Bóg" na duża literę
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2012 r. o 10:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i słusznie wyszło by jeszcze że nie są to wcale kłamstwa prawda? jak w sprawie esk2016...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linki i opisy również twojej działalności zamieszczę w miejscu którego nie moderujesz tu znaczy http://www.facebook.com/pages/Lubelska-czerwona-Mafia/292287737473373?sk=wall
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslę, że chyba bym Cie nie prosiła o zapodanie linków gdybym uważała że masz rację. Nie uważasz? Dawaj, poczytam. NIe ma niczego, czego mogłabym się wstydzić. Zarówno w sprawach przez Ciebie poruszanych, jak i przy ESK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no way masz możliwość ingerencji w posty to wyklucza swobodną dyskusję znowu jakiś błąd systemu wystąpi albo co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
...gieroj sieciowy...
Muszę to zapamiętać , świetne określenie. Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...