Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy moderator społeczny forum

Utworzony przez pab, 3 stycznia 2012 r. o 15:24
ldf Many people believe Beats By Dre Sale that they will be happy Beats Solo HD once they arrive at Beats By Dre UK some specific goal they set for Beats By Dre Studio themselves.However,more Cheap Beats By Dre often than not, once you Beats Tour Earphones arrive "there" you will Gucci Outlet still feel dissatisfied,and Gucci Handbags move your "there" vision to Gucci Sale UK yet another point in the Gucci Shoes UK future.By always chasing after Gucci Watches another "there," you are never Gucci Sunglasses really appreciating what you already have right "here."It is important for Beats By Dre Sale human beings to keep soberminded about Cheap Beats By Dre the age-old drive to look beyond Beats By Dre UK the place where you now stand.On iBeats Headphones one hand, your life is Beats Kobe Bryant enhanced by your dreams GHD Straighteners and aspirations.On the other GHD Hair Straighteners hand, these drives can pull you GHD Pink Orchid farther and farther from your GHD Straighteners enjoyment of your life right now.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ldf Many people believe Beats By Dre Sale that they will be happy Beats Solo HD once they arrive at Beats By Dre UK some specific goal they set for Beats By Dre Studio themselves.However,more Cheap Beats By Dre often than not, once you Beats Tour Earphones arrive "there" you will Gucci Outlet still feel dissatisfied,and Gucci Handbags move your "there" vision to Gucci Sale UK yet another point in the Gucci Shoes UK future.By always chasing after Gucci Watches another "there," you are never Gucci Sunglasses really appreciating what you already have right "here."It is important for Beats By Dre Sale human beings to keep soberminded about Cheap Beats By Dre the age-old drive to look beyond Beats By Dre UK the place where you now stand.On iBeats Headphones one hand, your life is Beats Kobe Bryant enhanced by your dreams GHD Straighteners and aspirations.On the other GHD Hair Straighteners hand, these drives can pull you GHD Pink Orchid farther and farther from your GHD Straighteners enjoyment of your life right now.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorąco tutaj, jest to jednak mały pikuś w porównaniu z forum LUBUSKIM. mamy tam chyba mistrza świata idiotów -60 tys postów dwu , góra trzy wyrazowych - totalna głupawka a moderacja nie reaguje. ZAPRZSZAMY NA LUBUSKIE ZABAWA ODJAZDOWA nasz pupil "szalony 0511" wszystkim Wam poradzi Chroni go społeczna moderatorka "anna zet " Nudzisz się wpadnij na lubuskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby to zyczenie pod moim adresem, żebym Wam pomogła? NIc z tego, ja jestem moderatorką tylko tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że jest to najgłupsze z forum!!!dajecie pole do popisu ludziom okrutnym którzy bawia sie w kogoś kim nie są!!!jakim prawem obgadujecie,oceniacie,szydzicie z cudzego nieszczescia-WSTYD NIEUDACZNICY,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, pokaż konkretne przykłady takiego działania.Ja ze swej strony staram się jako-tako dbac, ale uwierz - tu trzeba by było stworzyc etat by usuwac wszystko to, co trzeba usuwac. Tak nawiasem mówiąc, to forum nie jest ani głupie, ani niegłupie. Jest takie jak wszystkie inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan forum mówi sam za siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delikatnie mówiąc, oryginalny moderator i niespotykany sposób moderowania. "Kim" jest twoj intelekt, ze nie chce się opuszczać jego przestrzeni. Ktoś, kto jest obok Ciebie - ma spore szczęście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zulu gula napisał:
Stan forum mówi sam za siebie
Jezeli masz jakies konkretne zastrzeżenia, prosze napisz. Przy czym zaznaczam, że moderowanie to naprawde ciężka sprawa. Bardzo czesto dostaje życzenia zupełnie sprzeczne :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sara Cherokee napisał:
Delikatnie mówiąc, oryginalny moderator i niespotykany sposób moderowania. "Kim" jest twoj intelekt, ze nie chce się opuszczać jego przestrzeni. Ktoś, kto jest obok Ciebie - ma spore szczęście...
Przyznaję, że jestem dość charakterystyczną osobowością. Dostatecznie długo żyje na tym świecie i zostało mi to wiele razy uświadomione. Raz jest to wada, a raz zaleta. Cóż...dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nie stanowię zagrożenia, wasze forum - wasza sprawa, czy chcecie przyciągać czytelników gazety, czy wolicie czekać az wiecej osób zacznie zwracać uwagę na słowo,styl pisania, charakterystyczne powtarzające się zwroty czy wpisy jeden po drugim. W końcu tloku na forum nie ma . Ale wystarczy takiego cyrku, wiesz o czym mówię. Wiesz, jak to wyglada, jak się przejrzy - szambo. Ok, piętnowanie nieprawidłowości itd, ok prowokowanie (może z większym wyczuciem), ale bez całego teatru. Swoją drogą, ze względów etycznych i szacunku dla czytelnika, nieetyczne jest takie manipulowanie ( 'martwe dusze') . Na miejscu nacz.. (perspektywicznie strzelił sobie ' samobója') to bym cię utemperowała i przypomniała bardzo dobitnie , co to znaczy moderator społeczny , nigdzie nie ma takich praktyk. Bawić mozna sie w kabarecie, cyrku. "Nie odpisuj"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba, że wzmiankowany dał wiatr w żagle, a raczej na pewno. No, to już równia pochyła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze wzory można czerpać z konkurencji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dro
Gość napisał:
Raczej nie stanowię zagrożenia, wasze forum - wasza sprawa, czy chcecie przyciągać czytelników gazety, czy wolicie czekać az wiecej osób zacznie zwracać uwagę na słowo,styl pisania, charakterystyczne powtarzające się zwroty czy wpisy jeden po drugim. W końcu tloku na forum nie ma . Ale wystarczy takiego cyrku, wiesz o czym mówię. Wiesz, jak to wyglada, jak się przejrzy - szambo. Ok, piętnowanie nieprawidłowości itd, ok prowokowanie (może z większym wyczuciem), ale bez całego teatru. Swoją drogą, ze względów etycznych i szacunku dla czytelnika, nieetyczne jest takie manipulowanie ( 'martwe dusze') . Na miejscu nacz.. (perspektywicznie strzelił sobie ' samobója') to bym cię utemperowała i przypomniała bardzo dobitnie , co to znaczy moderator społeczny , nigdzie nie ma takich praktyk. Bawić mozna sie w kabarecie, cyrku. "Nie odpisuj"
Ależ oczywiście, że odpiszę. Bo szczerze powiedziawszy nie za bardzo rozumiem Twoje zarzuty. Co do manipulowania- proszę, podaj mi chociaż jeden przyład tego, że robię cos takiego. Owszem, czasem mam do siebie pretensje że nie zareagowałam wtedy kiedy trzeba było, ale z drugiej strony wielu ludziom sie wydaje że ja powinnam siedzieć na forum 24 h, a ja naprawdę nie mogę. Owszem -na forum jest bardzo dużo chamstwa. Gdybym chciała je wyplenic musiałabym kasować połowe wypowiedzi czy całych watków. Dlatego przyjęłam politykę kasowanie tylko wypowiedzi najbardziej rażacych. Cóż- jzyk zarówno polskiego internetu, jak i debaty publicznej w naszym kraju jest zatrważająco niski.Tu mamy tego przejawy. Nie rozumiem Twoich słów o kabarecie czy cyrku. Cos tam mi zarzucasz- napisz wprost. Mówisz że prowokuję? Na pewno nie jest to moją intencją. To, jak ktos to tak odbiera, to przecież nie jest moja wina. Czy moje wypowiedzi skierowane do uzytkowników są dla Ciebie teatrem? Nie jest moją intencją robienie teatru, czasem po prostu czuje sie zobowiązana do wytłumaczenia się z moich ingerencji lub jej braku., tym bardziej że często ktos ma do mnie z tego powodu pretensje. Czy dobrze Cię rozumiem, że oskarżasz mnie o pisanie na forum pod wieloma nickami? Nie wpadła bym na to. "Martwe dusze" - tez nie rozumiem, o co Ci chodzi. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2012 r. o 14:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Dro Ależ oczywiście, że odpiszę. Bo szczerze powiedziawszy nie za bardzo rozumiem Twoje zarzuty. Co do manipulowania- proszę, podaj mi chociaż jeden przyład tego, że robię cos takiego. Owszem, czasem mam do siebie pretensje że nie zareagowałam wtedy kiedy trzeba było, ale z drugiej strony wielu ludziom sie wydaje że ja powinnam siedzieć na forum 24 h, a ja naprawdę nie mogę. Owszem -na forum jest bardzo dużo chamstwa. Gdybym chciała je wyplenic musiałabym kasować połowe wypowiedzi czy całych watków. Dlatego przyjęłam politykę kasowanie tylko wypowiedzi najbardziej rażacych. Cóż- jzyk zarówno polskiego internetu, jak i debaty publicznej w naszym kraju jest zatrważająco niski.Tu mamy tego przejawy. Nie rozumiem Twoich słów o kabarecie czy cyrku. Cos tam mi zarzucasz- napisz wprost. Mówisz że prowokuję? Na pewno nie jest to moją intencją. To, jak ktos to tak odbiera, to przecież nie jest moja wina. Czy moje wypowiedzi skierowane do uzytkowników są dla Ciebie teatrem? Nie jest moją intencją robienie teatru, czasem po prostu czuje sie zobowiązana do wytłumaczenia się z moich ingerencji lub jej braku., tym bardziej że często ktos ma do mnie z tego powodu pretensje. Czy dobrze Cię rozumiem, że oskarżasz mnie o pisanie na forum pod wieloma nickami? Nie wpadła bym na to. "Martwe dusze" - tez nie rozumiem, o co Ci chodzi. Pozdrawiam
Szanowna Pani Moderator (-ko), piszesz, że kasujesz posty najbardziej rażące.... Więc nie mogę pojąć dlaczego zniknęła moja odpowiedź na komentarz dotyczący premiery "Płatonowa" w teatrze Osterwy (w dziale Kultura). Jeśli dla Ciebie i osoby o nicku Ewa, która skomentowała stwierdzenie, że w spektaklu plejada występowała plejada gwiazd (oczywiście na poziomie naszego miasta), że "Plejada gwiazd w tym spektaklu to raczej Marta Ledwoń, Daniel Dobosz i Krzystof Olchawa...", obraźliwe jest stwierdzenie, że recenzent z niej taki jak z wołu Pegaz (kiedy w spektaklu występowała znakomita pani Sztejman-Lipowska, czy pan Rogalski), to współczuję. Ale tak poważnie, to zachowujesz się jak cenzor z minionego okresu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowna Pani Moderator (-ko), piszesz, że kasujesz posty najbardziej rażące.... Więc nie mogę pojąć dlaczego zniknęła moja odpowiedź na komentarz dotyczący premiery "Płatonowa" w teatrze Osterwy (w dziale Kultura). Jeśli dla Ciebie i osoby o nicku Ewa, która skomentowała stwierdzenie, że w spektaklu plejada występowała plejada gwiazd (oczywiście na poziomie naszego miasta), że "Plejada gwiazd w tym spektaklu to raczej Marta Ledwoń, Daniel Dobosz i Krzystof Olchawa...", obraźliwe jest stwierdzenie, że recenzent z niej taki jak z wołu Pegaz (kiedy w spektaklu występowała znakomita pani Sztejman-Lipowska, czy pan Rogalski), to współczuję. Ale tak poważnie, to zachowujesz się jak cenzor z minionego okresu
Szanowny Panie Gościu ! Nie wiem dlaczego używasz mojego nicka "Gość", ale mniejsza z tym. Wszedłem na to forum z marszu, dlatego nie zdążyłem się do końca zorientować o co ci chodzi. Jednakże jak do tej pory, a jestem bywalcem Dziennika Wschodniego od ładnych kilkunastu miesięcy, to niespotkałem się z tym aby Folkatka zachowywała się jak cyt. "cenzor z minionego okresu". Dlatego pozwalam sobie "w ciemno" stanąć w Jej obronie, mam nadzieję że nie masz mi tego za złe forumowiczu/Gościu. Wybacz mi ten mój post, ale raczę się teraz dość obficie "szampanem" (Rotkappchen), gdyż na wszelki wypadek wolę się znieczulić przed końcem świata. Folkatka to najlepszy moderator na świecie z jakim miałem do czynienia w swojej karierze internauty. ...a uwierz mi, że nie raz byłem nazywany trollem i wiele razy zbanowany... Dlatego tym bardziej potrafię docenić dużą inteligencję i profesjonalizm Folkatki. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbijam temat ! Dlatego też tuż tuż przed końcem świata jeszcze raz zaświadczam że Folkatka to najlepszy moderator (moderatorka) na świecie ! ...a jeśli ktoś uważa inaczej niż ja ! To go wyzywam na walkę konno lub pieszo (jak Zbyszko w Sienkiewiczu) , na szable, miecze, maczety, na gołe pięści, wszystko jedno na co ! Gdyby jednak koniec świata nie nadszedł, to też nadal podtrzymuję to co napisałem ! O !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już prawie godz. 00:30 a ja wciąż piję szampana !!! Hurrraaa !!! Koniec świata to blef !!! Pozdrawiam Cię Folkatko ! Nie przejmuj się bezpodstawną krytyką nieprzyjaciół. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2013 !!! ...i 100 lat takiej moderacji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki serdeczne... a co do rzeczonego postu - to przyznaje sie bez bicia - nie ja go skasowałam! Do działu kultura zaglądam rzadko, gdyż znacznie więcej roboty mam przy działach regionalnych. Zatem to nie ja usunęłam , po za tym mam przykazane od redakcji, ażeby nie usuwac postów na amen, tylko edytowac i pozostawiac slad mojej edycji w postaci krótkiej adnotacji...Jedyny wyjątek to ten koleś niebiesko - czerwony. NIe mam pojecia, co sie stało z Twoim postem pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Dzięki serdeczne... a co do rzeczonego postu - to przyznaje sie bez bicia - nie ja go skasowałam! Do działu kultura zaglądam rzadko, gdyż znacznie więcej roboty mam przy działach regionalnych. Zatem to nie ja usunęłam , po za tym mam przykazane od redakcji, ażeby nie usuwac postów na amen, tylko edytowac i pozostawiac slad mojej edycji w postaci krótkiej adnotacji...Jedyny wyjątek to ten koleś niebiesko - czerwony. NIe mam pojecia, co sie stało z Twoim postem pozdr.
Przepraszam zatem uniżenie . Myślałem w naiwności swojej, że Pani ogarnia to forum, dyscyplinując krytykantów Mam nadzieję, że, mimo braku końca świata i skutków win musujących, wielbiciele Pani talentu odstąpią od pomysłu wyzywania mnie na pojedynek z użyciem szpikulca do lodu, czy chociażby scyzoryka, bo zmęczony deko jestem winkiem czerwonym (wytrawnym) i pewnie poległbym marnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...