Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stomatolog

Utworzony przez iga, 15 maja 2019 r. o 14:39
Cześć. Dobry protetyk stomatologiczny w Toruniu. Ktoś coś? Gdzie mają krótkie terminy i rzeczywiście profesjonalnie podchodzą do tematu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Bardzo jestem pozytywnie zaskoczona po pierwszej wizycie w KSE na Ugory. Koleżanka mocno ich zachwalała i faktycznie bardzo profesjonalne podejście, podchodzą do uzębienia kompleksowo, dobierają cały program leczenia od A do Z, krok po kroku, wszystko tłumaczą, wyjaśniają, a niczego bardziej nie lubię jak niepewności i jak nie wiem co dokłądnie będzie robione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Bardzo jestem pozytywnie zaskoczona po pierwszej wizycie w KSE na Ugory. Koleżanka mocno ich zachwalała i faktycznie bardzo profesjonalne podejście, podchodzą do uzębienia kompleksowo, dobierają cały program leczenia od A do Z, krok po kroku, wszystko tłumaczą, wyjaśniają, a niczego bardziej nie lubię jak niepewności i jak nie wiem co dokłądnie będzie robione.
 Tez polecam KSE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...