Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uzyskanie odszkodowania

Utworzony przez Kamil88, 8 marca 2019 r. o 12:52
Poszukuję firmy króra pomaga w uzyskaniu odszkodowania , któą polecacie ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im mniej oczywista sprawa tym trudniej o jakieś odszkodowanie walczyć bo nikomu się nie chce. Obdzwoniłem chyba z 4 czy 5 numerów i nic! U mnie się udało a chodziło o wypadek na terenie osiedla –była płyta chodnikowa, która się poluzowała...reszty chyba nie muszę mówić. Kancelarie miałem ze strony sos-bphc.com. jako jedyni podjęli się sprawy i mogę polecić bo już jestem na końcu i czekam na cash 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że jeśli ktoś sięgnie po ***s://fcs-accident.com/ może liczyć na profesjonalną ofertę i pomoc od A do Z w sprawie o odszkodowanie. A pracują tam osoby, które mają rzeczywiście dużą wiedzę w tym temacie i umiejętności, dlatego rzeczywiście ta walka o odszkodowanie będzie efektywna, będzie można liczyć na to, że pozytywnie uda się taką sprawę ostatecznie rozwiązać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...