Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wstąpcie do Dwóch księżyców kuchnia wymiata wszystkie wasze propozycje a szczególnie siwy dym tam to już pojechaliscie po bandzie druga bida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierogi ruskie z parmezanem w Zielonej Tawernie są najlepsze na świecie :-) Ulubiona restauracja, niepowtarzalny klimat i wspaniałe wspomnienia!Warto zajrzeć i wypić chociaż kawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw trzeba mieć na wyjazd do kazimierza, pier***ony rząd, płaci mi jałmużnę, gdzie na nic mnie nie stać, jedynie na wegetację w domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam restaurację Dwa Księżyce. Serwują tam pysznego pstrąga z Pustelnii i pyszne desery ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sandacz na szpinaku świeżonka wątróbka z jabłkami niebo w gębie Dwa Księżyce kubki smakowe dostają szału polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw trzeba mieć na wyjazd do kazimierza, pier***ony rząd, płaci mi jałmużnę, gdzie na nic mnie nie stać, jedynie na wegetację w domu
Popieram tylko Jarosław Kaczyński u władzy sprawi, że każdego będzie stać na wyjazd do Kazimierza. Pozdrawiam zwolenników Andrzeja Dudy właściwego kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja Biała Kamienica na ulicy Senatorskiej. Domowe jedzenie i przedewszystkim ceny przystepne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakie tam ceny w tych restauracjach! Na pewno wysokie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam restaurację Dwa Księżyce. Serwują tam pysznego pstrąga z Pustelnii i pyszne desery ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło "Dwóch księżyców". Tam jest pysznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, Pani Liliano cudu i Jędrek Duda nie sprawi...  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierogi ruskie z parmezanem w Zielonej Tawernie są najlepsze na świecie :-) Ulubiona restauracja, niepowtarzalny klimat i wspaniałe wspomnienia!Warto zajrzeć i wypić chociaż kawę.
Chyba Pani Agnieszce niewiele do szczęścia potrzeba, lub kubki smakowe jeszcze nie wypracowane.... ta Tawerna to i była OK, ale 15 lat temu, teraz nawet prostych warzyw z grilla nie potrafią dobrze zrobić, a obsługa daje wiele do życzenia... lecą na opinii sprzed lat, a ceny nawet w połowie nie powinny być takie za taki sziet.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram tylko Jarosław Kaczyński u władzy sprawi, że każdego będzie stać na wyjazd do Kazimierza. Pozdrawiam zwolenników Andrzeja Dudy właściwego kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej.
Czyli sama przyznajesz,że Duda to tylko marionetka Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poleca fresh bar na tyszkiewicza. tanio smacznie i na wage
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli sama przyznajesz,że Duda to tylko marionetka Kaczyńskiego.
  dla mnie może być i diabłem aby dobrze rządził, a nie jak do tej pory od powstania solidaruchów w latach 80 to jedynie barany rządzą, które dbają tylko o własne tyłki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Pani Agnieszce niewiele do szczęścia potrzeba, lub kubki smakowe jeszcze nie wypracowane.... ta Tawerna to i była OK, ale 15 lat temu, teraz nawet prostych warzyw z grilla nie potrafią dobrze zrobić, a obsługa daje wiele do życzenia... lecą na opinii sprzed lat, a ceny nawet w połowie nie powinny być takie za taki sziet.... 
Zgadzam się. Obsługa niemiła, jedzenie bez szału. Opinia z wizyty w sierpniu 2014.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy Dym w Celejowie to masakra odradzam z całego serca obsługa nie znająca karty, dania nie smaczne, dostałem śmierdzącą kaczkę a na moją prośbę o wymianę pani kelnerka wzruszyła ramionami i ....przyniosła mi rachunek  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy-dym niewiem czym tu sie zachwycać jadłem jedzenie beznadziejne i niedobre  a kombinacja żurawiny z winem skandal beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem ludzi wydających relatywnie duże kwoty na jedzenie.Jestem minimalista i szanuje swoje zdrowie jednak ciarki mnie nachodza gdy widzę te ceny w restauracjach.Wydać sto złotych tylko po to aby na drugi dzień poczuć pod sobą taki sam smrodek jak po pizzy za 20?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...