Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NSZZ Solidarność... Już się nie dziwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wojna zawodów, kto najmniej dostaje, kto najwięcej chodzi, kto najwięcej pracuje, ja nie mogę ludzie każdy robi tyle robi, niech to nie prowadzi do złości i zawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem pracownikiem socjalnym i też muszę się nieraz sporo nachodzić po mieście i pokonać wiele schodów w blokach ale bardzo mnie to cieszy z uwagi na kilogramy, stawy, mięśnie i w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zapraszam Państwa na zmianę 8 godzin to wtedy pogadamy. Ten kto pracuje w handlu zrozumie ten problem. Klienci nie zawsze są uprzejmi, a najczęściej przychodzą do kasy, aby wyrzyc się na Kasjerze właśnie, bo wie, że ten nie może odpyskować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracuję jako Kasjer jakiś czas. Są dni lepsze oraz gorsze, jak w każdej pracy. Czasami mimo zmęczenia oraz złego dnia staram się aby Klient tego nie odczuł, gdyż takie jest moje zadanie - Profesjonalna obsługa Klientów (niestety są dni kiedy mi się to nie udaje). Wiem, że 10 tys kroków dla niektórych to nie dużo (ja robię ok 20 tys.), zamiast hejtować i porównywać do swoich osiągnięć zrozumcie, że kiedys praca na kasie polegała na siedzeniu i kasowaniu produktów, teraz po wprowadzeniu Kas samoobsługowych (co jest już normalnym zjawiskiem) wymusza zrobienie kilka kilometrów. Skargi umieszczone w tym artykule nie mogą być zrozumiane przez osoby, które nigdy na takim stanowisku nie pracowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra sugestia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...