Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I jest odpowiedź na pytanie ! 70% źle lub bardzo źle ! taka dobra, zmiana - jak mawiał kabareciarz ! Szanowni Państwo ratujmy jeszcze co się da przed hordą szaleńców co władza im dobiła do ich pustych łbów ! Bo rozpieprzą wszystko, że przez lata tego nie poskłada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto 100% - Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów … 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tytule macie błąd - powinno być 100 (a właściwie więcej bo od wyboru tego pajaca rezydenta IVRP) dni rządów Jarosława Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S-piprzeć dziady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
b. dobre 100 dni dla polski. a bedzie jeszcze lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ocena jest jedna negatywna kłamstaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O sto dni za dlugo! Poza tym to nie rzad pani Beaty tylko pana Jaroslawa Kaczynskiego! Stawiam wotum nieufnosci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaznaczyłem tak sobie. Nie odczułem ani pozytywnego ani negatywnego wpływu rządu na moje życie, pracę, wydatki czy zarobki. Jak dla mnie nic się nie zmieniło w żadną stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsadzcie sobie w dupe wasze sondaze dalej knujecie sklocacie i manimulujecie narodem kto wam placi za pisanie tych wyssanych z palca bredni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspanialy rzad wspaniali ludzie cudowny prezydent !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za "myśliciel" z Rubikoniu na sześciu króli w zamach majowy 1935 ? To tylko Rysiu nowoczesny "awtorytet" ;) Dajcie spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaznaczyłem tak sobie. Nie odczułem ani pozytywnego ani negatywnego wpływu rządu na moje życie, pracę, wydatki czy zarobki. Jak dla mnie nic się nie zmieniło w żadną stronę
99 % nie odczuje zmiany .Jedynie ci ,którzy wylecieli z ciepłych posadek i ci którzy je objęli , a wylecą ...za cztery lata . Ewentualnie te 500 + pozytywnie odczują niektórzy rodzice , a negatywnie konsumenci i pracownicy marketów.Takie życie , bo Stwórca z natury rzeczy nie jest sprawiedliwy...;-((( Niektórym daje talent czy spryt , a drugim zgryzotę przez całe życie ...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu z poprzednimi rządami - rząd jest OK, Na wprowadzenie jest 4 lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaznaczyłem tak sobie. Nie odczułem ani pozytywnego ani negatywnego wpływu rządu na moje życie, pracę, wydatki czy zarobki. Jak dla mnie nic się nie zmieniło w żadną stronę
99 % nie odczuje zmiany .Jedynie ci ,którzy wylecieli z ciepłych posadek i ci którzy je objęli , a wylecą ...za cztery lata . Ewentualnie te 500 + pozytywnie odczują niektórzy rodzice , a negatywnie konsumenci i pracownicy marketów.Takie życie , bo Stwórca z natury rzeczy nie jest sprawiedliwy...;-((( Niektórym daje talent czy spryt , a drugim zgryzotę przez całe życie ...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oceniam dobrze, w świetle wściekłego ataku nocnej zmiany, KOD-owców itp. folksdojczów nie jest najgorzej. Niepowodzenie to stopniowe wycofywanie się z likwidacji gimnazjów i nieprzygotowany perfekcyjnie program 500plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za "myśliciel" z Rubikoniu na sześciu króli w zamach majowy 1935 ? To tylko Rysiu nowoczesny "awtorytet" ;) Dajcie spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzuciły się KOD-owe babcie na ankietę i myślą, że są władcami internetów :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu z poprzednimi rządami - rząd jest OK, Na wprowadzenie zmian jest 4 lata... a wygląda że większość wejdzie w tym roku a reszta na początku następnego - 2017
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 100 dniu rządów opublikowano teczki "Bolka". Wszystko jasne jak można ocenić rząd który rzuca takie zasłony dymne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ zamiast pomoc biedniejszym dolozy bogatym. Niepotrzebne psucie demokracji zawlaszczajac trybunal itp. Nawet stadnine w janowie ukradli dla siebie. Porazka w polityce zagranicznej. Groteskowy waszczykowski. Duzy plus - plan morawieckiego. Jedyny chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...