Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprawa B0lka dowodzi, że polskie społeczeństwo jako całość jest trwale zainfekowane i nawet nie widzi, że nosi na grzbiecie tłustego czerwonego pasozyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega szuka zdrajców? No to chyba pisze o sobie, bo niema wiekszych zdrajcow od pislamistow. To oni nas sprzedali obcemu panstwu i zrobili nas lennymi wobec tego panstwa. Tym panstwem jest Watykan. Nie ma wiekszych chyba zdrajcow od sprzedawczykow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa bolka dowodzi kolego ze polacy z dwojga zlego wolą czerwone od czarnego. To czerwone jest i tak nawrocone. Poza tym lepszy tez jest "folksdojcz" broniacy Bolka niz czarny pedofil i zahlany sprzedawczyk z pislamabadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wypada przeklinać, więc nie napiszę co myślę o tym (nie)rządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już samo jego powołanie jest pomyłką.O jego"pracy" nie warto nawet się wypowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sądzę, że przy takiej histerii jaka panuje wokół tego rządu, to on zrobił bardzo dużo. Taki żałosny skowyt liberałów, lewaków i rzekomych obrońców rolników, to ten rząd dąży z całą mocą do tego aby Polską gospodarką, kulturą, sportem i innymi dziedzinami życia rządzili prawdziwi Polacy. Mam nadzieję, że nie będzie co miesiąc jakaś afera, jakieś przekręty, a tych złodziei z poprzedniej ekipy powinni jak najszybciej rozliczyć. Skomlą na ten rząd tylko ci, co utracili lub utracą zagrabione mienie i tak powinno być. Polski rząd jest dla Polaków i musi dbać o nich, tak stanowi Polska Konstytucja. Poprzedni rząd dbał o państwa UE i sprzedał nasz kraj, ten rząd pani Beaty Szydło chce prawdziwej i niepodległej Polski i należy mu w tym pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie jest niewłaściwe. Powinno brzmieć: "Jak oceniasz 100 dni rządów Jarosława Kaczyńskiego?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, czytam, że ktoś ma akt własności naszego kraju? A kto, jeżeli można wiedzieć? I ile zapłacił? "Polski rząd dla Polaków"? Co i kto Ci zrobił człowieku? Wcześniej rządzili Chińczycy? A może Kubańczycy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na siłę wyrwana od garów do rządu.Koszmar...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na siłę wyrwana od garów do rządu.Koszmar...
Inteligentna, kulturalna i obyta kobieta. Może myślałeś o Kopaczowej? Tamta to rzeczywiście POmyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalosny rzad ,zalosna premier,zalosny prezydent i wkoncu zalosny maly prezio....tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 czy 1000 dni to dla takich jak ja chyba bez różnicy bo nam tu na dole od lat nic się nie zmienia, praca za marne grosze, niema na podstawowe potrzeby, w moim przypadku to i te 500+ nie dotyczy bo jestem wdową z jednym dzieckiem obecnie. Na nic nie liczę i niczego nie oczekuje, tylko została mi nadzieja że moje dzieci będą miały lepiej ale chyba nie w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petruuuuuuuu fuuu a za PO wszyscy byli zgodni , jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To,że nie realizują swoich wyborczych obietnic,to pikuś z tym,ze grzebali w Trybunale Konstytucyjnym,i tak bardzo skłócili Polaków....Precz z pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu ale Petruszenke musieli dać , widać kto płaci autorom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletne dno!!! Niby były gotowe już projekty i co się z nimi stało?!
W teczce z projektami był katalog broszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było być tak głupim i głosować na PIS!!?? Jełopy na 500 zł się połakomili, a i tak większość nie dostanie tej kasy. Ludzie zacznijcie w końcu myśleć, a nie dajecie się przekupić i później jest płacz i zgrzytanie zębów. Liczycie na jałmużnę zamiast wziąć się za robotę. Rozdawanie pieniędzy nie jest sposobem na naprawienie kraju, żeby żyło się tu lepiej, ale większość jak widać ma to w dupie, a później stękają, jak to jest źle. Pamiętajcie, że to tylko dzięki Wam mamy teraz taki gnój w kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasze rzady mam nadzieje skoncza sie szybciej niz potraficie myslec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie teczki na Dudę i Szydło ma Kaczyński że oboje są takimi pajacami na sznurku??? PS. Myślicie że Kaczyński doprowadzi do tego że u nas będzie jak w Syrii???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było być tak głupim i głosować na PIS!!?? Jełopy na 500 zł się połakomili, a i tak większość nie dostanie tej kasy. Ludzie zacznijcie w końcu myśleć, a nie dajecie się przekupić i później jest płacz i zgrzytanie zębów. Liczycie na jałmużnę zamiast wziąć się za robotę. Rozdawanie pieniędzy nie jest sposobem na naprawienie kraju, żeby żyło się tu lepiej, ale większość jak widać ma to w du***, a później stękają, jak to jest źle. Pamiętajcie, że to tylko dzięki Wam mamy teraz taki gnój w kraju...
  Mądrusiu, ludzi do roboty nie zachęcaj, gdzie te miejsca pracy się podziały, które zmarnowano ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...