Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10.10.2010, godzina 10:10. Taka data zdarza się rzadko

Utworzony przez janek, 10 października 2010 r. o 10:46
Tak strasznie rzadko. Raz na rok 09.09.09 08.08.08 07.07.07. jak każda coroczna data.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja siedzę cały czas nad stroną: http://www.prezydentlublina.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daty skończą się 12.12.2012 o godzinie 12.12 Następne dopiero za 100 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belg napisał:
Piłem
w tym czasie ja walilem w odbyt twoja stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc śmieszy mnie to przywiązanie ludzi do dat, terminów i liczb. Daty urodzin,którym nadaje się świateczny wymiar, rocznice, pierwsze piątki obchodzone przez katolików i pewnie ósme czwartki obchodzone przez innych jeszcze oszołomów i fanatyków. A prawda jest taka,że z Kosmosu tego nie widać, nie ma to żadnego wpływu na losy świata a taki gościu jak bóg ( jeśli to to ogóle istnieje) i tak ma w du*** ludzkie terminy.Zostańcie z nałogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w tym czasie ja walilem w odbyt twoja stara
W dupala ? Twoja stara innych dziurek nie ma ? To skąd ty tego trola wytrzasnąłeś ? Hmmm... ciekawe jak wobec tego wygląda twoja teściowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem kinie o 10;00 na 3d i juz nie pojde nigdy na 3d-upy ....to chor chodzic na 3d filmy sa niedopracowane nie widac d-rugiego planu wiekszosc scen w filmie zamazane bez tla d d d d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zabawiałem się z sąsiadką pod nieobecność jej małżonka. Akurat o 10:10 doszliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja o tej porze smacznie spałem:)) więc mnie ta wiekopomna chwila zastała w łóżku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja drapałem sie po lewym jajku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w Kościele. Kończyła sie Msza Święta a zaczylnał się Różaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...