Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

11-latka z Aspergerem poniżana i straszona więzieniem. Wstrząsające nagrania ze szkoły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2019 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Taaaaa podwyżkę im dać !!!! Ciągle mało, mało, mało. Poza karą wymierzoną przez kuratorium sprawy karnej z urzedu za znęcanie się nad niepełnosprawnym dzieckiem, na miejscu rodziców wniosłabym pozew z powództwa cywilnego o odszkodowanie. Jak tak taki,,nauczyciel,, zapłaci za leczenie takiego dziecka to zrozumie. Tylko dotkliwa kara finansowa może czegoś nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylewają swoje frustrację na niewinnych dzieciach. Przecież to może i do samobójstwa doprowadzić. 10 lat więzienia co najmniej! Kto się "zajmuje" naszymi dziećmi? Ile jest przypadków znęcania się nauczyciela nad uczniem, które jeszcze nie zostały odkryte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło nie nauczyciel!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wina tego człowieka to SYSTEM zrobił z niego p-cę ,Kto tam uczy religii też brak reakcji ,To ujawniony jeden przypadek a ile jest tysięcy podobnych w szkołach .a bedzie jeszcze gorzej ,To co pani minister zrobiła dzieciom powinna wyladować za kratami a nie w UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy stacja namaszczona przez URBANA odnalazła już swoją taśmę surówkę z wafelkowej imprezki urodzinowej Adolfa H.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się, żeby dzieci tak bez powodu ją gnębiły. Ostatnio z moim dwuletnim synkiem miałem nieprzyjemność obcowania z aspergerowcem. Namawiał mojego synka do jedzenia piachu, a gdy to zobaczyłem to sypnął mu piachem w oczy. Babcia kazała mu przeprosić, a ten się tylko śmiał i coś dukał. Takie kreatury trzeba izolować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wina tego człowieka to     SYSTEM zrobił z niego  p-cę ,Kto tam uczy religii też  brak reakcji ,To ujawniony jeden przypadek  a ile jest tysięcy podobnych w szkołach .a bedzie jeszcze gorzej ,To co pani minister zrobiła dzieciom powinna wyladować za kratami a nie w UE
 Co Ty człowieku bredzisz.  Żaden ,,system" nie zwalnia człowieka z bycia człowiekiem  !!! To nie system, tylko ludzie, bo ludzie tworzą system. To co teraz dzieje się z ludźmi przechodzi wszelkie wyobrażenie. Ludzie wyzbyli się człowieczeństwa.  Tylko władza,  pieniądz się liczy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz każde niegrzeczne zachowanie lub lenistwo w nauce tlumaczone jest choroba, to teraz praktycznie wszyscy jesteśmy chorzy. Ona napisać list do rzecznika umiała a zachowywać się grzecznie to już nie umie. Z tego co widać to cala rodzina ja rozpieszcza, pozwala na wszystko. Nie chciałabym mieć takiego dziecka w klasie u swojego dziecka, które by wprowadzało haos w klasie. A wypowiedzi w nagraniach mogły by być tak zmontowane, że ukazują w złym świetle tylko wypowiedzi dyrektora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się, żeby dzieci tak bez powodu ją gnębiły. Ostatnio z moim dwuletnim synkiem miałem nieprzyjemność obcowania z aspergerowcem. Namawiał mojego synka do jedzenia piachu, a gdy to zobaczyłem to sypnął mu piachem w oczy. Babcia kazała mu przeprosić, a ten się tylko śmiał i coś dukał. Takie kreatury trzeba izolować.
Kogo trzeba izolować ? Może nie dziś,  może nie jutro, może za parę lat te słowa do ciebie wrócą. Wtedy sobie przypomnisz dlaczego ty,  czy twoje dziecko lub wnuk jest izolowane.  Słowo wraca, a źle słowo ze zdwojoną siłą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste jedno pytanie: dlaczego takie dzieci są razem z normalnymi, terroryzują całą klasę, nauczycieli i nie pozwalają realizować materiału? przecież są dla nich specjalne, lepsze dla nich szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******niepelnosprawni.pl/ledge/x/2419 . Ci co uważają takie dzieci za kreatury niech przeczytają. Aż się krew w człowieku gotuję jacy ludzie są podli. Tylko jak by im to się przytrafiło czy też by nazywali tak swoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło by mi 10 minut z tymi "ludźmi", przepraszam zwierzetami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było dopuścić do takiej sytuacji????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wydaje mi się, żeby dzieci tak bez powodu ją gnębiły. Ostatnio z moim dwuletnim synkiem miałem nieprzyjemność obcowania z aspergerowcem. Namawiał mojego synka do jedzenia piachu, a gdy to zobaczyłem to sypnął mu piachem w oczy. Babcia kazała mu przeprosić, a ten się tylko śmiał i coś dukał. Takie kreatury trzeba izolować.
 A nie widział Pan nigdy, żeby zdrowe dziecko zachowywało się na placu zabaw czy gdziekolwiek indziej niestosownie wobec rówieśników? Biło, sypalo piaskiem, zabieralo zabawki, śmiało się etc.? Bo ja takie sytuacje obserwuję bardzo często i to nie jest kwestia cierpienia na zaburzenia ze spektrum autyzmu lub nie. Widząc takie zachowanie u dziecka z aspergerem wnioskuje Pan, że jest to objaw właściwy dla tego właśnie zaburzenia i wszystkie dotknięte nim dzieci takie są-bardzo błędne rozumowanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste jedno pytanie: dlaczego takie dzieci są razem z normalnymi,  terroryzują całą klasę, nauczycieli i nie pozwalają realizować materiału? przecież są dla nich specjalne, lepsze  dla nich szkoły.
 Po pierwsze nie ma informacji, żeby z dziewczynką był taki akurat problem. Po drugie jeśli nawet tak było, jeśli dziewczynka przez jakieś swoje zachowanie utrudniala pracę klasy to jak to się ma do tego, w jaki sposób traktowali ją nauczyciele? Czy to Pani zdaniem właściwa reakcja, dążenie do rozwiązania problemu? Czy tylko sposób wyrzucenia swoich frustracji na chorym dziecku przez niedojrzalych emocjonalnie dorosłych? Takie zachowania ze strony dyrektora i nauczycielki mogły tylko potegowac problemy z zachowaniem dziewczynki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pie....lę, ten dyrektor to nawet nie nadaje się do pasienia świń..... ale mamy poziom dydaktyczny w niektórych szkołach? Kto go zatrudnił, że te wszystkie KOMISYJE nie widziały, że to jakiś beton? Żeby tak dziecko chore traktować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste jedno pytanie: dlaczego takie dzieci są razem z normalnymi, terroryzują całą klasę, nauczycieli i nie pozwalają realizować materiału? przecież są dla nich specjalne, lepsze dla nich szkoły. Prosta odpowiedź: po to żebyś się ku.wa pytał !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem z 8-letnim stażem. W swojej dotychczasowej pracy miałem możliwość uczyć klasy, w których znajdowały się dzieci z aspergerem. O ile rzeczywiście niekiedy były problemy z zachowaniem dyscypliny, bo te dzieciaki po prostu nie rozumiały pewnych utartych schematów społecznych (choć należy też podkreślić, że nawet te problemy nijak mają się do tego jak czasem zachowują się te "zdrowe" dzieci), o tyle ilorazem inteligencji te dzieciaki biły na łeb na szyję swoich rówieśników. Były to dzieci ponadprzeciętne, często wygrywały konkursy kuratoryjne i olimpiady przedmiotowe i to wcale nie z jednego przedmiotu. Po dziewczynce z materiału też widać ponadprzeciętną elokwencję jak na 11-latkę. Jako nauczycielowi nóż mi się w kieszeni otwiera słuchając nagrań i tego jak zachowywał się dyrektor. Mam ogromną nadzieję, że Rzecznik Dyscyplinarny podejmie jedyną właściwą decyzję w przypadku tego pana. A rodzicom i dziewczynce życzę wiele siły i wytrwałości. Wszystko się ułoży i mam nadzieję, że będziecie już spotykać samych dobrych ludzi na Waszej drodze. Ściskam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste jedno pytanie: dlaczego takie dzieci są razem z normalnymi,  terroryzują całą klasę, nauczycieli i nie pozwalają realizować materiału? przecież są dla nich specjalne, lepsze  dla nich szkoły.
 bo teraz kształcimy tumanówi program nie musi być realizowany,jak to mówiom przez zabawe do nauki i takie tam pier..nieochopinie.głabami sie lepiej rzadzi ,pis coś o tym wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
która to szkoła????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...