Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Malinowy król malowanych róż Zawsze nas od złego obroni Jakbym mogła Ci narysować sny A w nich dom, drogę, drzwi Na niebie błysnął biały nóż To księżyc pełni straż Czy nie znałam Cię w innym życiu już Kiedyś hen dawno tak Pieniądze nie kupią mnie Lecz oczu twych blask Wystarczy mi biały chleb Dopłyńmy do dna !!!!RAZEM Z PREZESEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietacie jak Kwacho w Katyniu się słaniał nad grobami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budyń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! To duże wyróżnienie dla naszego Województwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaką cho..rę ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętamy i był dwie kadęcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to po co... Złożyć podziękowanie sponsorowi kampanii i partii matki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjeżdża prezydent a bielszczanie nie przygotowali odslonięcia pomnika Lecha K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stale w rozjazdach i ani mu w głowie obietnice, które miały być bezzwłocznie spełnione, taka to prawdomówność polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boi się rozróby w stolicy? a Szydło też boi się jechać na rozmowy o migrantach, w razie czego zwali winę na Kopacz ! Tchórze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak warszawiacy będą grzeczni i nazwą ulice, place i ronda im. Lecha Kaczyńskiego oraz postawią pomnik , to pan prezydent będzie również z nimi śpiewał pieśni patriotyczne. Na razie są be i wymagają odpowiedniego oddziaływania moralnego. Dlatego zostaną z narodowcami, niech patrzą , słuchają (bez zatyczek w uszach) i się uczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 Listopada (jak tak dalej pójdzie) trzeba będzie zmienić nazwę na święto burdy narodowej, albo święto narodowych zamieszek. Mogę się założyć, że w tym roku idąc tradycją - znowu będą szaleć narodowcy i kibole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Stefaniuk! Najpierw wypadaloby coś zbudować, a potem fetować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...