Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

120 tys. wolontariuszy zbiera pieniądze na WOŚP. Zaczęli bladym świtem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2020 r. o 14:26 Powrót do artykułu
Popieram WOŚP całym sercem!
Odpowiedz
Czy Owsiak rozlicza się z pieniędzy? A z tej reklamy tego pana wynika, że gdyby nie on, to by nie było służby zdrowia. Otóż płacimy składki zdrowotne przez cały rok i to nie małe, a tu akcja i wielki szum medialny. Żenujące.
Odpowiedz
Kupa kretynów.
Odpowiedz
BRAWO OWSIAK!!!
Odpowiedz
Jak co roku wrzucę.Tym razem 100zł.Na złość tym patafianom pisowskim.
Odpowiedz
Pamietam tzw blokersa na osuedlu uciekal z domu palił pił i kradł a na wosp stal pod kosciolem, kto go znał, to sie smial pod kościołem, taka tam jednodniowa metamorfoza??? .. Sami odpowiedzcie
Odpowiedz
Czy Owsiak rozlicza się z pieniędzy? A z tej reklamy tego pana wynika, że gdyby nie on, to by nie było służby zdrowia. Otóż płacimy składki zdrowotne  przez cały rok i to nie małe, a tu akcja i wielki szum medialny. Żenujące.
Tak, WOŚP się rozlicza. Czego nie można powiedzieć o zbieraczach kośiółkowych
Odpowiedz
Pamietam tzw blokersa na osuedlu uciekal z domu palił pił i kradł a na wosp stal pod kosciolem, kto go znał, to sie smial pod kościołem, taka tam jednodniowa metamorfoza??? .. Sami odpowiedzcie
Dobrze, że chociaż raz do roku potrafił zrobić coś dobrego. Niektórzy nawet na to nie potrafia się zdobyć...
Odpowiedz
Ja owsiakowi nie daję . A wy barany?
Odpowiedz
Dlaczego polskie dzieci żebrzą?
Odpowiedz
Nie sądziłem że zbierze się aż tyle intelektualnych mutantów. To nie jest mowa nienawiści tylko stwierdzenie faktu. Amen.
Odpowiedz
Uprasza się wszelką baraninę o większe datki. Złoty Melon.
Odpowiedz
Dlaczego polskie dzieci żebrzą?
Nie żebrzą, tylko kwestują. Jesteś tak samo zatroskany o dzieci molestowane przez księży?
Odpowiedz
Baranie raz w roku okradal tych ludzi co wzucili mu do puszki, wyjmujac z puszki pieniadze
Odpowiedz
Życzę wszystkim Komendantom Komend Policji,Straży Pożarnej,Straży Granicznej oraz dowódcą jednostek WP /bez WOT z przyczyn jakby naturalnych/ za służenie narodowi zgodnie z polityką partii rządzącej, poprzez niewystawianie od kilu lat pokazów sprzętu i wyposażenia w/w jednostek najmłodszym obywatelom naszego państwa.
Odpowiedz
Kiedy wplacajacy zobacza rozliczenia faktur na 90 baniek????
Odpowiedz
Minęło wiele lat od 1 zbiórki. Dzisiaj raczej jeśli ktoś sobie życzy powinno się pomagać poprzez wpłaty ja rachunek bankowy, a nie do puszki.
Odpowiedz
Owsiak dałeś tym dzieciom choć po termosie z gorącą herbatą i pączkiem czy wszystko do melona ?
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.