Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja bym nie puściła dziecka na wycieczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniweczyli wszystkie starania lekarzy i rodziców o zdrowie dziecka - bezduszny lekarz i tępa nauczycielka. Jak kara może ich za to spotkać? Bo to że spotka jest pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze winni nauczyciele nie? połowa którzy źle piszą na ten zawód to ma we łbie tylko to: zrobie dziecko i państwo ma dać! ma wychować! a co?! robisz dziecko to i wychowuj a nie liczysz na szkołę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie to klasyczne celowe spowodowanie zagrozenia zycia u chłopca i oboje powinni siedziec z pozbawieniem praw do wykonywania zawodu dozywotnio! Do tego bardzo niezrozumiłe takie nieludzkie zachowanie,  jakby celowo chcieli go usmiercić, dlatego sprawdzic pochodzenie lekarza i nauczycielki,  pod kontem nowej formy terroryzmu!! Wyrazy wsparcia dla rodziców, a dla chłopca mnóstwo zdrowia, opieki Boga i normalnych oddanych lekarzy, którzy bedą ratować skutki działania tych dwoja "ban dziorów z zapędami do usmi ercania innych"..bo jak ich inaczej nazwac, pierwszy raz takich zwierzętach  słysze w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi ja takiego lekarza na krzesło elektryczne bym dał ... W Chełmie miałem też taka sytuacje karetka wzywana była dwa razy po wojka mojej dziewczyny . Nie ma osoba kontaktu ledwo co mówi a lekarz mówi że to padaczka alkoholowa ... W nocy umarł bo się okazało że miał tętniaka w mózgu ... Takich lekarzy to w dupę wsadzić kasę biorą ludzi zabijają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...