Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

15-latka z Lublina wyszła na przystanek i zaginęła

Utworzony przez Guest, 9 września 2015 r. o 20:18 Powrót do artykułu
następna, która znajdzie się w Barcelonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pozwala 15-nastolatce wychodzić o 22:00... Ja rozumiem, że dziś się wiele zmieniło, ale jak ja miałam 15 lat (całkiem niedawno, bo mam 21) to o 21:00 meldunek był w domu, nawet nosa nie wystawiałam za próg. Nie wiem może to jest kwestia wychowania, nie wiem... Ale dla mnie nie do pomyślenia jest też fakt, żeby żebym ja swojego kolegę/narzeczonego/przyjaciela odprowadzała na przystanek... Równouprawnienie równouprawnieniem, ale myślę, że są pewne standardy, a przynajmniej powinny być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczcie się czytać, napisana jest godzina 20, nie 22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z Was Debile. Po cholere komentujecie skoro nic mądrego nie macie do powiedzenia. Oby się znalazła szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę zdjęcie i opisywany jako znak charakterystyczny kolczyk w języku rodzice niezbyt sprawdzili się w swojej roli, więc nie powinni być zdziwieni, że zniknęło dziecię z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna dziewczyna, coś się mogło stać, ludzie nie bądźmy wredni mówiąc co za rodzice, kolczyk w języku, po 20 poza domem itd.. mogła równie dobrze paść ofiarą porwania, mordu czy gwałtu, bo jak widać jest atrakcyjną dziewczynką, tak dziewczynką bo ma dopiero 15 lat i może oceniacie zbyt pochopnie. Artykuł ma na celu pomóc temu dziecku więc nie bądźmy zawistni tylko przypatrzmy się na ulicy widząc podobną dziewczynę, przecież nie chcemy żeby to samo spotkało naszą siostrę, córkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem "starym" człowiekiem (mam 35 lat) i w życiu nie zrozumiem małolatów, którzy publikują w internecie swoje fotki i do tego w takich dziwnych pozach.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z was nic tak naprawde nie wie. Ja ją znam i wiem co tak naprawde bylo powodem jej zniknięcia. Więc nie oceniajcie jej jeśli jej nie znacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TTo jest właśnie ludzka zawiść , tacy zawsze muszą dodać swoje zbędne trzy grosze nie mając pojęcia  do czego się dorzucaja , zamiast pisać głupoty na forum i umoralniac rodziców spojrzcie i pomóżcie biednej dziewczynie wrócić do domu , mogła zostać ofiarą k porwania nawet przez waszego sąsiada czy zasranych brudasow z islamu których tak bardzo chce nasz.Kraj.... Lub po prostu zguby Wanat nastolatka uciekła z domu , nikt nie wie Ale zbednym gadaniem nic nie zdzialasz a tym bardziej nie naprawisz świata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna dziewczyna, coś się mogło stać, ludzie nie bądźmy wredni mówiąc co za rodzice, kolczyk w języku, po 20 poza domem itd.. mogła równie dobrze paść ofiarą porwania, mordu czy gwałtu, bo jak widać jest atrakcyjną dziewczynką, tak dziewczynką bo ma dopiero 15 lat i może oceniacie zbyt pochopnie. Artykuł ma na celu pomóc temu dziecku więc nie bądźmy zawistni tylko przypatrzmy się na ulicy widząc podobną dziewczynę, przecież nie chcemy żeby to samo spotkało naszą siostrę, córkę.
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gdzieś ty się uchował, że nie widziałeś żadnej dziewczyny w realu - skoro takie rzeczy wypisujesz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15-latka z kolczykiem w języku, słitfocie jak zachęta do wejścia w związki intymne - czy to dziecko ma rodziców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie uwierzyla "managerowi" ze zrobi kariere przed obiektywem, glownie z tym kolczykiem i pojechali w siną. 15 lat i kolczyk... Cos nie tak. Abstrachujac czy ja porwali czy sama spierdzielila. Ludzie, albo to na rodzicach wymusza, jak wiele innych rzeczy albo w tym domu kazdy ma wszystko w dupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pozwala 15-nastolatce wychodzić o 22:00... Ja rozumiem, że dziś się wiele zmieniło, ale jak ja miałam 15 lat (całkiem niedawno, bo mam 21) to o 21:00 meldunek był w domu, nawet nosa nie wystawiałam za próg. Nie wiem może to jest kwestia wychowania, nie wiem... Ale dla mnie nie do pomyślenia jest też fakt, żeby żebym ja swojego kolegę/narzeczonego/przyjaciela odprowadzała na przystanek... Równouprawnienie równouprawnieniem, ale myślę, że są pewne standardy, a przynajmniej powinny być...
Chyba ktoś nie umie czytać. Przeczytaj jeszcze raz artykół. ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o 22 tylko o 20, to chyba nie jest późno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sie wlóczy gdzies po imprezach ona tak juz od kilku lat i do tego ośrodki wychowawcze zaliczone . To taki typ ze nie ma sie o co martfic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby nie było to człowiek przede wszystkim dziecko( po psach płaczemy)takie komentarze to chyba sa od ludzi którzy jeszcze dzieci nie mają (osoba postronna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to sie nie martwic ? I o czym Wy mowiecie , trzeba dziecko znalesc i tyle , a co z tego , że byla w osrodkach czy nie? Jak tak dobrze Gosc ja zna to prosze wskazac gdzie jest, kazdy jakos zaczyna niektórzy lepiej niektórzy gorzej ale zycie po to trwa troszke dluzej niz 15 lat , zeby je naprawiac , nie osadzaj bo nigdy nie wiesz co Cie czeka w przyszlosci . Co za naród zamiast pomoc to hejter jakis durny i ocenianie , empatii troche ludzie EMPATII !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolega wrócił do domu- czy też razem gdzieś nadal balują??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze to moja kolezanka o nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało wiesz w dupie byłeś gówno widziałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...