Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latkowie do urn wyborczych, 30-latkowie na listy

Utworzony przez Gość, 18 marca 2013 r. o 15:30
Chyba jakiś żart. Ja bym właśnie zwiększył do 21 lat.. Co taki 16 latek może wiedzieć o polityce ? Głos takiej osoby to tylko szkoda dla wszystkich. jak tylko w szkole siedzi a poza nią chłonie popagande z mediów i co weekend "imprezuje" gdzie przesiagają się kto więcej wypije a potem dalej będzie żygał.. Głos takiej osoby nie ma żadnej wartości.. Ale jakoś nie dziwi mnie że Ruch Palikota wyszedł z tym pomysłem. Młodymi łatwiej manipulować i zyskali by duże poparcie wśród gimbusum raczących się marihuaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jakiś żart. Ja bym właśnie zwiększył do 31 lat.. Co taki 21 latek może wiedzieć o polityce ? Głos takiej osoby to tylko szkoda dla wszystkich. jak tylko w akademiku siedzi a poza nim chłonie popagande z mediów i co weekend (albo i na tygodniu)"imprezuje" gdzie przesiagają się kto więcej wypije a potem dalej będzie żygał.. Głos takiej osoby nie ma żadnej wartości.. Ale jakoś nie dziwi mnie że Ruch Palikota wyszedł z tym pomysłem. Młodymi łatwiej manipulować i zyskali by duże poparcie wśród gimbusum raczących się marihuaną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 lat i decyduje o przyszłości kraju - żeby zdecydowac o sobie i kupić flaszkę musi czekać do 18tki. Demagogia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...