Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latka robiła sobie selfie, spadła z klifu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2019 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Nic nadzwyczajnego. To tylko objaw eliminacji naturalnej niedorozwiniętych osobników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z fotkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokolenie pustaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że ktoś nad Bałtykiem spadł, dlatego tu wszedłem. Bo to byłoby dziwne, my nie jesteśmy takimi głupkami jak angole czy amerykańce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę, że można pisać w tym momencie komentarze o selekcji naturalnej. Bardzo przykre i powinniśmy tylko współczuć. Mam nadzieję, że osoby, które tak napisały przemyślą sprawę, a im i ich bliskim nie przydarzy się tak straszna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jakaś amerykańska dziunia robi na pierwszej stronie lubelskiego brukowca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest news pierwszorzędnej wagi dla mieszkańców Lubelszczyzny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że ktoś nad Bałtykiem spadł, dlatego tu wszedłem. Bo to byłoby dziwne, my nie jesteśmy takimi głupkami jak angole czy amerykańce.
 Dokładnie tak samo pomyślałem.  Co robi ten tekst w lubelskiej gazecie? Gdyby jeszcze ta dziunia była z Lubelszczyzny  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest news pierwszorzędnej wagi  dla mieszkańców Lubelszczyzny ?
 Nie tylko Lubelszczyzny. Przecież walką o nominację do Nagrody Darwina ludziska na całym świecie się pasjonują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo widzę sami empatyczni profesorowie się wypowiadają! Komentarze przesycone inteligentną treścią ... znaczy jadem. Muszę powiedzieć, że po tym co zaprezentowaliście nawet mi was nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję naprzeciwko Centrum Spotkania Kultur i często mamy z koleżankami niezły ubaw patrząc przez okno na te pizdrzące się małolaty chodzące po szklanym krużganku i robiące sobie fotki. Dobrze że tam nie można spaść, bo już kilka ofiar byłoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem ciekaw jej ostatniej fotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to z naszego regionu? BTW przynajmniej 2 osoby będą żyły. Skoro pani nie potrafiła to w sumie wyszło na plus. A ciekawe czy fotka udana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Klaro, a co nas to obchodzi że pracujesz w Centrum Spotkania Kultur? To najmniej istotny fakt, w Twojej jakże wiele wynoszącej wypowiedzi na temat tej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Angeliko, mów za siebie. Mnie akurat bardzo interesuje to, gdzie Klara pracuje i co jej wypowiedź wynosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blondynka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...