Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
maskotka to chiba żenujący żart policyji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wlepić" karę grzywny, "wsadzić go do więzienia"... kto pisze te artykuły??? to raczeja nie jest profesjonalny, dziennikarski język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobiła że udaremniła jazdę pijakowi ale marna nagroda za MO dostała by radziecki zegarek marki POLIOT biedna ta nasza Policja ale ci co go zatrzymali premie z naszych podatków wezmą i statystyki Policji będą dobre jak to stróże prawa wspaniale działają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie dlaczego we Wspólnocie Opolskiej jest napisane ze pani jest ze Wrzelowca a za pijanego zatrzymała na jego podwórku ?? !! Kto tu kur....a pisze racje?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co ona się pokazuje. Ja bym się bała!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona ma 24 lata, no nie powiedziałbym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE SIĘ GŁUPIO PYTACIE - KTO TO PISZE POCIOTEK NACZELNEGO, KTÓREMU NIE UDAŁO SIĘ ZDAĆ MATURY - JAK WIDAĆ I CZYTAĆ SŁUSZNIE - SZTANDAR LUDU ZAWSZE PROMOWAŁ SWOICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnego popołudnia, zauważyłem samochód jadący przede mną, dosyć sporym wężykiem, trudno było mu się zmieścić na jednym pasie ruchu, oczywiście zadzwoniłem na 112, podałem lokalizację, markę samochodu, nr rejestracyjny, oczywiście "wylegitymowano mnie" przez telefon - przez następne ok. 15 km nie pojawił się żaden patrol, po drugim moim telefonie pod ten sam numer, Pan Policjant powiedział, że jak do tej pory nie ma wolnego radiowozu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też miałam "nie"przyjemność zatrzymać pijanego kierowce i w nagrodę włóczę się po sądach bo chłopaczyna twierdzi, że od czasu jak ja go zatrzymałam do przyjazdu policji (max 10 min) wypił piwko i naleciało mu prawie 3%. Powiat łęczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kim ta pani jest że ją tak wyróżniono za ten czyn , znam kilka przypadków takiego zachowania i jakoś nikogo z tych osób nie wyróżniono - nie chwaląc się i sama ze znajomym tak zrobiliśmy i tylko podziękowali nam policjanci ktorzy przyjechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również dzwoniłem dwukrotnie w takich przypadkach na policję....bez odzewu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapusie mnoza sie jak grzyby po deszczu Taka nagroda parzyla by mnie w rece Judaszowskie srebrniki nigdy nie ciesza Ztakimi dobrodziejami na wysypisko Smieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wygląda na więcej niż na 24..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawiona klientka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale po co ona się pokazuje. Ja bym się bała!!!!!!
  o, to to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie pieprz....a polska mentalność....zaraz kapuś...donosiciel....itp. W cywilizowanych krajach to normalne że obywatel czuje się współodpowiedzialny za bezpieczeństwo i takie zachowania są normą! A wręcz obowiązkiem. A u nas..... Chciałoby się porządku i bezpieczeństwa w kraju ale samemu coś w tym kierunku zrobić to nie... Warcholstwo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przerażona znieczulicą w naszym społeczeństwie, takie sprawy powinny być naszym piep..nym obowiązkiem. Ciekawe kto by chcial żeby taki skur... zabił czyjeś dziecko ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zrobią z niej dziwne i szmate za to ze tu"sprzedała "to jest chore w naszej Polsce kochanej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja raz, wracając kilka lat temu z Pragi widziałem, jak w mieście Nysa jechał facet maluchem - wężykiem (o mało co nie stoczył się do rowu). Gdy zobaczyłem z drugiej strony ulicy mundurowych z radarem, zatrzymałem autobus i przekazałem "szanownej władzy" informację, że jedzie pijany kierowca, wskazując na "malucha". Zareagowali? - GDZIE TAM! Dla nich lepszy zysk, to łapać kierowców na radar, z którego mają prowizję, niż zaprzątać sobie głowę potencjalnym bandytą na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...