Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

24 miliony: Nowy rekord wygranej w Lotto. Kto miał szczęście?

Utworzony przez ~młody~, 30 kwietnia 2010 r. o 08:34
A u mnie dzień jak codzień no i w poniedziałek wypłat 1620 PLN na rękę!!! i kto mi podskoczy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaką cholerę podają gdzie padła wygrana? Przecież to powinno byc utajnione. A z takim wygranym kuponem powinno sie iśc do wojewódzkiego oddziału totalizatora a nie do budki z lottomatem. Mało to było potem napadów i porwań dla okupu u takich lottowych milionerów/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Losowania lotto to jedno wielkie oszustwo - ich wyniki są ustawiane. Zauważcie, że zawsze przed jakimś świętem, czy długim weekendem są kumulacje i prawie zawsze taką duża sumę wygrywa nie jedna a kilka osób - w ten sposób państwo łata sobie dziurę budżetową (duży podatek od wzbogacenia płaci nie jedna, a klika osób ). I dlaczego pracownicy lotto i ich rodziny nie mogą grać? Przecież to tylko gra losowa. A no dlatego, że inni pracownicy mogli by ich podejrzewać o ustawienie wyników losowania pod swoje liczby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~młody~' date='30.04.2010, 08:34:37' post='274766'] A u mnie dzień jak codzień no i w poniedziałek wypłat 1620 PLN na rękę!!! i kto mi podskoczy??? To i tak jesteś lepszy ja mam całe 1400 ale podobno pieniądze szczęścia nie dają,chciałbym poznać sk....syna ,który to wymyślił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Elblągu ? pewnie jakiś krzyżak ,kuzyn Agnes Trawny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
norman napisał:
Po jaką cholerę podają gdzie padła wygrana? Przecież to powinno byc utajnione. A z takim wygranym kuponem powinno sie iśc do wojewódzkiego oddziału totalizatora a nie do budki z lottomatem. Mało to było potem napadów i porwań dla okupu u takich lottowych milionerów/
Wygrana mozna odebrac w dowolnym oddziale TS na terenie calego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
clc napisał:
Losowania lotto to jedno wielkie oszustwo - ich wyniki są ustawiane. Zauważcie, że zawsze przed jakimś świętem, czy długim weekendem są kumulacje i prawie zawsze taką duża sumę wygrywa nie jedna a kilka osób - w ten sposób państwo łata sobie dziurę budżetową (duży podatek od wzbogacenia płaci nie jedna, a klika osób ). I dlaczego pracownicy lotto i ich rodziny nie mogą grać? Przecież to tylko gra losowa. A no dlatego, że inni pracownicy mogli by ich podejrzewać o ustawienie wyników losowania pod swoje liczby.
Podatek wynosi 10% od wygranej i jest potracany od razu.Dostajesz wygrana pomniejszona wlasnie o podatek.Poza tym co za bzdury piszesz? Czy na te 10 % zlozy sie jedna osoba czy setka,to i tak jest ta sama kwota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...