Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

3 stopnie w mieszaniu, brak wody i toalety. Jak MOPS "pomógł" panu Markowi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2019 r. o 08:55 Powrót do artykułu
50 lat nie umie czytać i pisać , mieszka w duźym mieście .Boże ja miałem do szkoły 3km i nie było drogi , tylko przez pola a były to początki lat 60, potem do zasadniczej szkoły miałem 9km teź pieszo , rowerem to z kimś kto jechał do miasta , lub pociągiem na okrągło a potem PKS do miasta , widać że nie jest ułomnym a zchorowanym , ja też jestem zchorowany ale ja całe życie pracowalem na 3 etaty i jeszcze po teściach gospodarstwo obrabiałem. To mam prawo chorować , ale nie chodzę po MOPSAch i nie skomlam o pomoc tylko źyję skromnie bo jestem złota raczka, mówią że czego się niedotknę wszystko zrobię i tak jest.
Odpowiedz
50 lat nie umie czytać i pisać , mieszka w duźym mieście .Boże ja miałem do szkoły 3km i nie było drogi , tylko przez pola a były to początki lat 60, potem do zasadniczej szkoły miałem 9km teź pieszo , rowerem to z kimś kto jechał do miasta , lub pociągiem na okrągło a potem PKS do miasta , widać że nie jest ułomnym a zchorowanym , ja też jestem zchorowany ale ja całe życie pracowalem na 3 etaty i jeszcze po teściach gospodarstwo obrabiałem. To mam prawo chorować , ale nie chodzę po MOPSAch i nie skomlam o pomoc  tylko źyję skromnie bo jestem złota raczka, mówią że czego się niedotknę wszystko zrobię i tak jest.
 to w jakim celu utrzymywać mops w takim razie, skoro nikt nie powinien go prosić o pomoc...
Odpowiedz
Mops działa (Zaproponowaliśmy panu Markowi przeniesienie do schroniska i do domu pomocy społecznej, gdzie byłoby ciepło. Pan Marek stanowczo odmówił. Mam jego oświadczenia –)na piśmie.( Pan Marek choruje na cukrzycę, nie umie czytać i pisać. )
Odpowiedz
Czy walterowska stacyjka odnalazła taśmę surówkę z wafelkowej imprezki z torcikiem, ku czci niejakiego ADOLFA H. ?
Odpowiedz
50-latek ie umie pisać i czytać? A skąd on się zerwał??? Ktoś dał piec - ok, a co z opałem?
Odpowiedz
A co ma Lublin do Łodzi?
Odpowiedz
Nie obchodzi mnie kto mu pomógł, tylko kto do tego dopuścił!
Odpowiedz
W całej Polsce Tak działają MOPSy i GPOSy, pod przykrywką ochrony danych osobowych pomagają rodzinie, rodzinom koleżanek, rodzinom pracowników. Tym co potrzebują pomocy kilkadziesiąt zł zostaje. Pieniądze na odzież dla dzieci rodzice muszą realizować zakupy w jednym wyznaczonym sklepie, zn u żony radnego.
Odpowiedz
Płacimy dla młodych, zdrowych ludzi, aby mogli nie pracować, tylko zajmować się dziećmi. Dostają kosiniakowe, 500 plus i inne świadczenia. Dla starszych nie ma nic poza niektórymi lekami i MOPSem. Szczególnie nikt nie interesuje się ludźmi od 40 wzwyż, jeśli stracą pracę i ludźmi niepełnosprawnymi. Ludzie są dobrzy tylko jeśli pracują i można zabierać im podatki i składki, a potem są zbędni.
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.