Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

31-latka z Lubelskiego odsiaduje wyrok dożywocia w Irlandii. To jej ostatnia szansa na obronę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 listopada 2018 r. o 18:23 Powrót do artykułu
Wyrok niesprawiedliwy. W Polsce za zabicie dziecka samochodem na pasach dostaje się zawiasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce za zabicie nożem/pistoletem dostałaby 25 lat. Za zabicie samochodem dostałaby 2 lata w zawieszeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się pogodzić z tym, że w cywilizowanych krajach odpowiada się za spowodowanie śmierci. W Polsce jeżeli jest się trzeźwym to choćbyś przejechał 5 osób - nie pójdziesz siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop zakochał się w niewłaściwej kobiecie. Inną stroną jest fakt, że brytyjska policja na 100% zignorowała by takie doniesienie (nikt nie został wówczas jeszcze namacalnie poszkodowany) nie angielki o nie angliku... i dziewczyna z problemem została by sama. Każdy przybywający na wyspy wie, że tak to działa. Niesprawiedliwe jest, że do pomocy i ochrony stosują wobec Polaków olewcze kryteria, a do karania zaostrzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mogła sie wyszumieć na powiatowych dyskotekach, "udupic" chłopaka z sąsiedniej wsi i być matką. Pogmatwała sobie żywot i kochajacej rodzinie :( Z śmieszniejszych tematów to tłumaczenie redakcji:))))))) coś tam zimna krololowa blebleble-Rysio Petru by was nauczył angielskiego. Przypomina mi się polska komedia(?) i tekst "directore prosit"-dyrektor zaprasza. Jak u was w redakcji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE O CO CHODZI? WYROK ZAPADŁ! SAD JA SKAZAŁ. SKORO TO ZROBILA TO NIECH SIEDZI. CO W POLSCE DRUGI RAZ JA SĄDZIĆ? CZY GDZIE? W INNYM KRAJU EUROPEJSKIM. SPRAWA JEST ZAKOŃCZONA, JEST WYROK. TAKICH POLAKOW JEST SETKI W EUROPOPEJSKICH WIEZIENIACH. ALE ONI SĄ BIEDNI NIKT NIE ROBI TYM LUDZIOM ZRZUTEK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wskazuje tylko na to jak jesteśmy dizkim państwem. W Polsce powinna być kara wiezienia jak u nich za takie coś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak z zabieraniem dzieci Polakom np. w Norwegii ale nie tylko. Dyskryminują nas pod każdym względem. Ta dziewczyna popełniła błąd lekceważąc typa. Jeśli był tak natarczywy jak jest napisane, powinna to zgłosić lub dosadnie przetłumaczyć. Węgier bratanek, kurza jego mać. Wogóle to głupota z tymi Węgrami. A Austro-Węgry to niby czyim zaborcą był jak nie Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd dokładnie jest p. Marta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cebulaki jak nie znacie sprawy to nie wyrazajcie opinii bo kogoś krzywdzicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła artystka. Za bardzo ją krocze swedziało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOKŁADNIE!! Niech siedzi w kryminale. Jak sonis zasłużyła. Kogo teraz ona obchodzi? Takich jak ona jest na peczki! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzę się was forumowe buraki. Każdy jest sędzią. Czym różnicie się od Antka Maciorowicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karma wraca! ☯️☯️☯️☯️☯️☯️
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy to taka premedytacja. Wypięcie się z pirotechnicznych napinaczy pasów jest często niemożliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam artykuł chyba w ub.roku, wydaje mi sie że pisali o niej że jest z Lublina. Opisywano ze szczegółami ten wypadek. Z chęcią bym wpłaciła na zrzutke, ale nie mogę znależć zrzutki na tę dziewczynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We więzieniach pełno niewinnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysoki sondzie, akurat żem kartofle w kuchni strugał jak wleciała teściowa poslizgła sie na mokrym i nadźgneła sie na nóż od kartofli, i tak 11 razy wysoki sondzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej daj na bezdomnych! A nie na taka...... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za zabicie po pijaku, dostala by mniej niz za rozjechanie psa na jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...