Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

40 tys. zł na własną firmę. Pieniądze są nie tylko dla bezrobotnych

Utworzony przez uwaga, 8 czerwca 2010 r. o 19:48
udzie powiem wam tak, uważajcie na to przedsięwzięcie, mam pewne obawy, że oni podkradają ludziom dobre pomysły na biznes. Mam paru znajomych, którzy złożyli tam bardzo dobre projekty i nie dostali dofinansowania, właściwie nie wiadomo z jakich powodów, za to niewiele później powstały firmy prywatne, których wcześniej nie było w Lublinie o prawie identyczny profilu co w projektach moich znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brałem udział w tym programie, zmarnowałem kupę czasu na szkolenia i g...no dostałem tak jak zdecydowana większość z uczestników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następne przekręty rodem ze zgniłego kapitalizmu? Czy w tej Polsce żyją sami naiwniacy? Proszę o odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Programy i granty unijne to najbardziej wydajny wywiad gospodarczy świata. Żeby było dowcipniej - działa jawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto przeczyta regulamin tego wsparcia nasmarowany przez UE a dostępny na stronie LBS dowie się z niego że Rozliczenie środków finansowych przekazanych Beneficjentom pomocy odbywa się na podstawie składanych do Beneficjenta zestawień poniesionych wydatków, wraz z dokumentami potwierdzającymi ich poniesienie, zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym podstawą tego zestawienia jest d. kopie wyciągów bankowych z rachunku beneficjenta pomocy lub przelewów bankowych potwierdzających dokonanie płatności TO OZNACZA ZE JESLI CHCESZ DOSTAC 40 TYS TO NAJPIERW MUSISZ JE GDZIES ZDOBYC WYDAĆ I DOPIERO UBIEGAC SIE O ICH ZWROT Z TEGO FUNDUSZU dodatkowo należy złożyć oświadczenie majątkowe o stanie posiadanych aktywów pasywów itd oraz zabezpieczyć tę dotację poprzez W przypadku podpisania Umowy na otrzymanie wsparcia finansowego , Beneficjent Pomocy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia w terminie 14 dni roboczych w wybranej przez siebie formie zaakceptowanej przez Beneficjenta: a. poręczenie cywilne ( załącznik nr 3 wzór umowy poręczenia cywilnego), b. weksla własnego wraz z deklaracją wekslową (wzór deklaracji wekslowej wraz z wekslem własnym in blanco – załącznik nr 20, c. weksla z poręczeniem wekslowym (aval), d. gwarancji bankowej, e. zastaw na prawach lub rzeczach, f. blokada rachunku bankowego g. akt notarialny o poddaniu się egzekucji przez dłuŜnika. PUENTA DOSTANIESZ 40 TYSIECY POMOCY JESLI MASZ NA KONCIE 80 TYS.... DO TEGO REGULAMIN JEST TAK SKONSTRUOWANY ZEBY ZABEZPIECZYC SIE PRZED PRANIEM KASY DEFRAUDACJĄ I INNYMI WAŁAMI dla UE każdy Polak to złodziej i walcarz !!! jeszcze do wczoraj wieczorem myślałem że to coś uczciwego ale to wielkie oszustwo TAK trzeba uważać na ten program bo Lublin to złodziejskei miasto. Jeśli masz dobry pomysł to sprzedaj mieszkanie przeprowadz sie na miesiąc do biura swojej firmy ale nie wydawaj tego pomysłu za darmo... UE nie robi nic za darmo ! powiem wam też że jeśli jeden z Was jest właścicielem firmy Contbus tzn że ma rozległe znajomości których mu gratuluję. wiem z pewnego źródła że tę firmę chroni "miasto"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałem dodać... przeciez jesteś od roku bezrobotnym lub pracujesz na zlecenie... jeśli odłożyłeś 80tysięcy przez ten czas to czy jesteś na pewno bezrobotny???8)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Następne przekręty rodem ze zgniłego kapitalizmu? Czy w tej Polsce żyją sami naiwniacy? Proszę o odpowiedź.
zacznij powoli się przyzywczajać że 5 czy ilestam lat temu zrezygnowaliśmy kolejny raz z Polski dla gwiazdek na niebieskim tle... tuż po wojnie za nas zrezygnowano z Polski dla sierpa i młota.... tylko że wtedy ludziom mydlono oczy dobrobytem i pracą i nie widzieli co się dzieje... a tu śmieją Ci się w twarz.... obwodnica warszawy kosztuje 1mln zł za 10metrów... zbuduje to jakaś "europejska" firma... może jednak założymy firme i zrobimy to za mniej niż połowę tego? myslę że to możliwe ale UE nie chce być gorsza od USA gdzie sztucznie pompuje się gospodarkę takimi "inwestycjami" i doprowadza się do dewalucaji pieniądza... rynek to jedyny niemożliwy do skorumpowania element gospodarki i on pokazał Amerykanom ile jest warty $ a za pare lat pokaże Unii że to dłużej nie przejdzie.... jestem przeciwnikiem takiego "produkowania" pieniędzy dla nielicznych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...