Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

49-latek uderzał reklamówką z kociętami o ścianę

Utworzony przez Kasia, 12 czerwca 2011 r. o 18:49
Co za okropność:-( Trzeba być psychicznie chorym, żeby móc coś takiego zrobić:-((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem jedno : szubienica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje włożyć jego do worka walnąć kilka razy o ścianę na takich ludzi po prostu brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pomysł. weźmy dzieci tego pana do worka i tak tym pouderzajmy o ściane. Sadysta z tego faceta!!!!!! A co to za kara 2 lat za takie cierpienia biednych niewinnych zwierzat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKURW**EL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sku****syństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och jejku jej, nawiedzeni znowu będą płakać i wymyślać coraz to gorsze kary dla "przestępcy", tak jakby nie wiadomo co się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Och jejku jej, nawiedzeni znowu będą płakać i wymyślać coraz to gorsze kary dla "przestępcy", tak jakby nie wiadomo co się stało.
Zmień nick na "pier***nięty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
futrami o ścianę ale numer nic mnie tak dzisiaj nie rozbawiło http://youtu.be/pdMfqiRugxQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
futrami o ścianę ale numer nic mnie tak dzisiaj nie rozbawiło http://youtu.be/pdMfqiRugxQ
Lecz się, jak widać nie tylko grypa ale i deb***izm połączony ze zezwierzęceniem roznosi się drogą kropelkową? Jak to jest zabawne dla Ciebie to ....ech szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko za oko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...