Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 plus na pierwsze dziecko. Zmiany w programie, nowe zasady. Kiedy wypłacą pieniądze?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 marca 2019 r. o 10:55 Powrót do artykułu
patologia+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A deficyt w budżecie rośnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-- 8 lat ZSL razem z P0 nie potrafili dać nawet najmniejszego wsparcia dla dzieci ,zafundowali Polakom wyższy wiek emerytalny i ukradli pieniądze z OFE - dzisiaj znowu drapią do koryta w europarlmencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia juz zaciera rece.  Nic nie robie 500 biore Szlachta nie pracuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja prostestuje!!!! i patologia sie szerzy! idioci z nasxych podatkow,tym darmozjadom ktorzy byc moze dnia nigdy nie przepracowali albo milionerom ktorzy beda miec na waciki- co za absurd! a ty tyraj...co za pomysl, przeciez my z dlugow nie wyjdziemy, oglosimy bankructwo, ile bedzie trwalo to rozdawnictwo????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za 500+ ponieważ wysyłam dzieci na zajęcia dodatkowe, z tych pieniędzy oplacam lekarzy prywatnych jeżeli nie dostanę się na wizyty NFaZ. Ubieram dzieci jeżeli mi zabraknie pieniędzy po zrobieniu opłat. Jeżeli jest miesiąc gdzie nie muszę naruszac tych pieniędzy to je odkładam dla dzieci. Pracujemy oboje z mężem, nikogo nie okradam, odprowadzam wszytkie podatki w Polsce,wiec uważam że mogę z czystym sumieniem pobierać te pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia ma prawa wyborcze dlatego karmi się ich taką kiełbasą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ggg. To Tobie dają 500÷ na wnuki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest to co PO chciała!!! Schetyna zapowiadał 500+ na każde dziecko, wydłużenie przyznawania świadczenia (jeśli się uczy i pozostaje na utrzymaniu rodzicow) do 24 roku zycia i jego coroczną waloryzację. To teraz PiS robi to co sami chcieli, i krzyczą, że to rozdawnictwo i marnowanie publicznych pieniędzy? HIPOKRYCI do kwadratu. A może wcale nie chcieli 500+ przyznawać, tylko była to zwykla kiełbasa wyborcza, liczyli, że ciemny lud to kupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek jestem ciekawa czy Ty nie pobierasz 500+ i innych zasiłków z MOPR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za 500+ ponieważ wysyłam dzieci na zajęcia dodatkowe, z tych pieniędzy oplacam lekarzy prywatnych jeżeli nie dostanę się na wizyty NFaZ. Ubieram dzieci jeżeli mi zabraknie pieniędzy po zrobieniu opłat. Jeżeli jest miesiąc gdzie nie muszę naruszac tych pieniędzy to je odkładam dla dzieci. Pracujemy oboje z mężem, nikogo nie okradam, odprowadzam wszytkie podatki w Polsce,wiec uważam że mogę z czystym sumieniem pobierać te pieniądze.
 W pewnym sensie okradasz bo bierzesz pieniądze z kieszeni podatników, generujesz i tak gigantyczne zadłużenia państwa. Zajęcia dodatkowe to twój problem. Twoje tzw. sumienie nie jest czyste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek jestem ciekawa czy Ty nie pobierasz 500+ i innych zasiłków z MOPR?
 Ja pracuje na wasze 500 plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Ggg. Oboje płacimy podatki, znacznie wyzsze niz 500zl miesiecznie ktore bedziemy pobierac. I tez uwazam ze nam sie nalezy. Uznam to za zwrot tego co nam zabieraja przy kazdej wyplacie. A co do wypowiedzi llb- milionerowi nie bedzie sie chcialo stac w kolejce czy klepac dane przez neta za 5stow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek ja tez pracuje na to by inni brali 500+. Wiec skoro sie dokladam do tej puli to mam zamiar z niej tez brac. A Ty moze zaloz rodzine i wycowaj dzieci to i tobie bedzie sie nalezalo. Bo najwiecej buntu sieją ci ktorzy dzieci nie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chce się mieć dzieci to powinno się umieć na nie zarobić a nie żerować na innych. Ten kraj leci w przepaść. Lądowanie będzie bardzo bolesne. I jak to gruchnie to do kogo będzie płacz ? Do pisu ?? Jak znam życie to nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza partia która daje pieniądze na dzieci i nie okrada Polski jak POprzednicy brawo PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy 500+ na pierwszego męża,żonę,kota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek ja tez pracuje na to by inni brali 500+. Wiec skoro sie dokladam do tej puli to mam zamiar z niej tez brac. A Ty moze zaloz rodzine i wycowaj dzieci to i tobie bedzie sie nalezalo. Bo najwiecej buntu sieją ci ktorzy dzieci nie mają
 Dzieci ma się na własny rachunek a nie innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli walczysz aby dług publiczny był mniejszy  to jeżeli masz kogoś z rodziny która bierze świadczenie 500+ niech poprostu nie bierze. Moja teściowa krzyczy, że za czasów PO  było jej tak cudownie- ale za czasów PIS wyciąga rękę po 13 emeryturę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolek ja tez pracuje na to by inni brali 500+. Wiec skoro sie dokladam do tej puli to mam zamiar z niej tez brac. A Ty moze zaloz rodzine i wycowaj dzieci to i tobie bedzie sie nalezalo. Bo najwiecej buntu sieją ci ktorzy dzieci nie mają
Dzieci ma się na własny rachunek a nie innych
 Na twoja emeryturę będą pracować moje dzieci 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...