Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Złożyłem wniosek 1 kwietnia, pieniędzy jeszcze nie dostałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWOCZESNY NIEWOLNIKU Z POLSKI, NIE JESTEŚ CZAROWNIKIEM, LECZ ZWYKŁYM ŚMIERTELNIKIEM Z KRAJU, KTÓRY JEST UBEZWŁANOWOLNIONY PO WSZYSTKIE CZASY. POLACY SĄ I POZOSTANĄ NA ZAWSZE NOWOCZESNYMI NIEWOLNIKAMI PANÓW ŚWIATA! WASZA NAUKA ISTNIEJE NIE NA RZECZ WASZĄ, LECZ NA RZECZ NASZĄ. STĄD W ŻADNEJ DZIEDZINIE NIE MACIE PRAWA DO BADAŃ NAUKOWYCH NA ETAPIE FINALNYM. NIE MACIE TEŻ PRAWA DO DOKONYWANIA ODKRYĆ, KTÓRE MOGŁYBY ROZSŁAWIĆ KOGOKOLWIEK Z POLSKI. NIGDY NIE OTRZYMACIE PRAWA DO WDRAŻANIA WŁASNYCH NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII, ANI PATENTÓW, KTÓRE MOGŁYBY WZMOCNIĆ DANY NAM W PREZENCIE WASZ KRAJ! WASZA MARIONETKOWA WŁADZA I WASI PODWÓJNIE UBEZWŁASNOWOLNIENI GENERAŁOWIE SĄ NASZYMI PACHOŁKAMI. MY DECYDUJEMY I DECYDOWAĆ BĘDZIEMY, GDZIE I KIEDY POLSKI ŻOŁNIEŻ MA WALCZYĆ NA RZECZ PANÓW ŚWIATA. grupa trzymająca władzę nad światem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złożyłam wniosek 6 kwietnia w Lublinie osobiście na 2 dzieci 1000 zł i pieniędzy nie mam do tej pory. A koleżanki, które składały przez internet maja przelew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie składam bo jestem bogata (1650 zł dochodu) i mam jedno dziecko. Pani minister prosiła wiec posłuchałam bo to dla rodzin a matka (ojciec) + dziecko to nie rodzina tylko 2+ 1lub 2,3 ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko nie dostanie ani złotówki z jego 500+... Tak szanowni obywatele... Wszystkie pieniądze odkładam na poczet obecnego i przyszłego wzrostu podatków i innych danin, dziesięcin itp..! Już wracają też pierwsze formy pańszczyzny odrobkowej na rzecz pana i plebana... Im większa ciemnota  ludzi tym większy populizm "elyt"... i o to chodziło...! Nie wierzyłem, że aż tak duża grupa społeczeństwa, która głosowała na PiS (nie mylić z większością...) uwierzy i poleci na taki tani populizm jak 500+ i inne obiecanki za które sami zapłacimy... a jednak...! Niestety dotyczy to także innych opcji politycznych... Czasami wydaje mi się, że śni mi się jakiś koszmar... niestety nie mogę się obudzić...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisałem z Rząem RP UMOWĘ strategiczną " RATUJPOL ". Pensum: 270 000 PLN brutto/miesiąc. Odprawa: 2 200 000 PLN brutto. PROBLEM 1. Czy zaakceptuje Pan nazwę państwa: Hurtownia Unijnej Jedności? Odmówiłem. Ale odprawa mi się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisałem z Rząem RP UMOWĘ strategiczną " RATUJPOL ". Pensum: 270 000 PLN brutto/miesiąc. Odprawa: 2 200 000 PLN brutto. PROBLEM 1. Czy zaakceptuje Pan nazwę państwa: Hurtownia Unijnej Jedności? Odmówiłem, ale odprawa mi się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osbiscie skladalam 4 i też nie mam decyzji całe życie pod górkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do jooj. Lepiej się już nie budź. Jak najmniej takich kretynów, no chyba że w kodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego bydlaki z Fizyka w Szkole zajebali moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Zajebanie moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie starczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to bydlaki i zbrodniarze? Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Król chodzi nagi, może jeszcze coś obiecać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to nareszcie kupię sobie wódę a nie do tej pory chlałam zwykłe  wino i watrąba mnie bolała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
secedes vibraphones frightens embleming variegating basifiers canada goose ***billigcanadagoosejakkeudsalg.tumblr.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...