Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"500 plus": wnioski już dostępne

Utworzony 23 marca 2016 r. o 07:56 Powrót do artykułu
700 zl zabiora, wydadza z tego reszte, a idioci sie ciesza... (przepraszam za brak polskich znakow)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platfusy i kodziarze mający choć trochę honoru , pewnie tych pieniędzy nie wezmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem przemytnikiem papierosów . Jeżdżę osobówką do Brześcia po papierosy. Oficialnie nie mam żadnych dochodów .... ale tak miesięcznie z przemytu wychodzi mi ok 4000- 5000 zł . Żona pracuje za 1400 zł więc ma niskie dochody. Ale razem mamy ponad 6000 zł miesięcznie a po 500 zł na dzieci i tak pójdziemy bo dodatkowa kasa zawsze się przyda. Będzie na jakąś wycieczkę zagraniczną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. Program w tej formie potrwa najwyżej do 2017r. później PIS-owcom nie domknie się budżet i zacznie się zabieranie pieniędzy ..wiecie co to oznacza ,,,,..Tak to jest jak się nieodpowiedzialnie obiecuje wszystko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kilka miesięcy PIS zrobił więcej dobra dla zwykłych ludzi niż postkomuna przez całe 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosianiak-Kamysz zgodnie z rodzinną tradycją komunistycznego ZSl wydał 50 MILIONÓW na internetowy portal dla ... bezdomnych. Widzieliście bezdomnego z internetem i tabletem oraz podpisem cyfrowym? Istnieją tacy? WIĘC PO JAKI CH psl wydał nasze pieniądze? Czemu ten facet jeszcze nie jest w pudle jak jego kumpel BURY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyło ODSTAWIĆ OD KORYTA budzetowego ZŁODZIEJI, i można już robić projekty dla normalnych uczciwych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...