Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

70 tys. zł kary dla szpitala prof. Chazana

Utworzony przez dewu, 4 lipca 2014 r. o 00:49
Powinni łobuza pozbawić prawa wykonywania zawodu, obciążyć karą którą ma zapłacić szpital i w końcu wypierzyć. dziada ze stanowiska i pracy w szpitalu na zbity pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pisze się dewu tylko dejavi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość powinien być księdzem, bo na lekarza się nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki lekarz to skarb i rzadkość w dzisiejszych czasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego jestem za obowiązkowym ubezpieczeniem lekarzy. Chazan odmówił a szpital płaci z naszych pieniędzy. To on z własnej kieszeni albo z ubezpieczenia powinien zapłacić te 70 tysięcy, szczególnie jak on to mówi że to jest jego szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli szpital jest państwowy ,a nie prof Chazana to minister jest do bani/nie chcę pisać tj.mówią ministrowie/,albo bolszewizm wyssał z mlekiem matki.Jak może szpital płacić karę za błedy pojedynczego lekarza,ba nieprzestrzeganie prawa"???Prof już powinien być bez pracy i karę zapłacić z własnej kieszeni ,bo nawet ubezpieczyciel by jej nie chciał pokryć.Dopóki nie będzie 1-dno osobowej odpowiedzialniści/absolutnie wszędzie/ dopóty będzie tkwił wywołany bolszewizm i nie ma co liczyć na porządek.Chociaż koalicja PO-PSL przekonała nas ,że to wszystko jest zaplanowane,bo w mętnej wodzie inny jest połów.Tak przy okazji, ten niewydarzony minister/należałoby napisać dupek/ też powinien ryby łowić ,a nie udawać ,że ratuje służbę zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni łobuza pozbawić prawa wykonywania zawodu, obciążyć karą którą ma zapłacić szpital i w końcu wypierzyć. dziada ze stanowiska i pracy w szpitalu na zbity pysk.
Łobuz - popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja gdybym widział  wypadek drogowy i odmówił  bym udzielenia pomocy (np. nie zadzwonił bym po pomoc) ciągali by mnie po sądach i całą pewnością został bym skazany. A tu profesur, lekarz, który odmówił pomocy cierpiącej matce, zasłania się sumieniem. Z informacji prasowych wynika, że w przeszłości dorobił się na skrobankach, drugi raz ożeniony, ma nieślubne dziecko. Dobry "gagatek". Teraz na stare lata coś mu odwaliło na dekiel. Złamał prawo, złamał przysięgę lekarska - do pierdla z nim, pozbawić prawa wykonywania zawodu.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki lekarz to skarb i rzadkość w dzisiejszych czasach.
Idiota - na leczenie do szpitala baz klamek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kościoła go wypieprzyć, a nie do pracy w państwowej instytucji, a jak ja jestem niewierząca, to co na to piep ....... rząd,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego narodzeni chorzy czekają miesiącami w kolejce do lekarza, dlaczego nie podejmuje się u nich natychmiastowego leczenia, po cholerę rodzić kolejne tak chore osoby, gdzie narodzeni nie mają możliwości  natychmiastowego leczenia. jacy ci nasi rządzący są po...., że aż patrzeć na to nie można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanatycy religijni rozmawiają z Bogiem w swoim języku postępują zgodnie z Jego Wolą Święta Inkwizycja,wojny religijne to k..polityka nie religia. Św.Franciszek mówi o miłości do ludzi,a dekalog nie zabijaj drugiego człowieka. nie mówi o płodach w łonie matki. Rozum,humanitaryzm nakazywał usunięcie,lecz Chazan zachwał się jak Piłat,,umył ręce,, odpowiedzialnośćia obarczył Boga. Jesteś  neofitą i nierozumnym i zgłoś się do psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fanatycy religijni rozmawiają z Bogiem w swoim języku postępują zgodnie z Jego Wolą Święta Inkwizycja,wojny religijne to k..polityka nie religia. Św.Franciszek mówi o miłości do ludzi,a dekalog nie zabijaj drugiego człowieka. nie mówi o płodach w łonie matki. Rozum,humanitaryzm nakazywał usunięcie,lecz Chazan zachwał się jak Piłat,,umył ręce,, odpowiedzialnośćia obarczył Boga. Jesteś  neofitą i nierozumnym i zgłoś się do psychiatry.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...