Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo dla spółki Corner Media wydawcy Dziennika Wschodniego. Rewelacyjny czas reakcji i ponad 120 tys. zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś jak mozna było złozyć wniosek o godzinie 10:00:00.000801? Przy minimalnych opóźnieniach i czasie pracy serwera jest to nierealne. Chyba, że ktoś składał podpięty kablem bezpośrednio pod serwer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy można spodziewać się koła ratunkowego dla pozbawionych jelonków dewelodobrodziei? Sądzę, że przewodniczący lubelskiego dewelo-fanklubu jego własnego imienia nie omieszka uruchomić swoich kontaktów z zaprzyjaźnionymi pisiakami, żeby zrealizować tę konieczność dziejową. Oczywiście, karta przynależności do Loży będzie gwarantować obsługę POza kolejnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla spółki Corner Media wydawcy Dziennika Wschodniego. Rewelacyjny czas reakcji i ponad 120 tys. zł.
 Kasa wyszarpana od LAWP, więc to pewnie ostatni artykuł na DW w tym temacie. Z resztą ton powyższego artykułu diametralnie różni się od poprzednich publikacji. Swoją drogą nie słyszałem o tym, żeby koronawirus blokował reklamy w internecie albo nie pozwalał wrzucać nowych artykułów na stronę, więc kompletnie nie rozumiem z jakiej paki Corner Media aplikuje o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wręcz niemożliwego. Przycisk "Kliknij by złożyć wniosek" kliknięty o godzinie 10:00:00, zanim strona przestała "mielić" wniosek wyskoczyło powiadomienie, że złożony o 10:00:14 z jakimiś tysięcznymi sekundy. Jak to możliwe, nawet biorąc pod uwagę, bezwładność ludzkiego palca, że komuś wskoczył wniosek w momencie kliknięcia? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś jak mozna było złozyć wniosek o godzinie 10:00:00.000801? Przy minimalnych opóźnieniach i czasie pracy serwera jest to nierealne. Chyba, że ktoś składał podpięty kablem bezpośrednio pod serwer.
Ile razy można powtarzać że żeby dane zameldowały się na serwerze o 10.00.00.000000 trzeba było kliknąć kilknaście / kilkaset milisekund  przez 10.00.00.000000 patrząc na czas CEST. Kto za bardzo zaryzykował byl za wczesnie , kto dobrze trafił z wyprzedzeniem mógł byc  10:00:00.000801. Ktoś przecież musial być pierwszy na tej liście.
  Zrozum, że LAWP wskazała, że trzeba klikać od godziny 10:00. Nie można było klikać nawet milisekunde wcześniej. Masz film nawet od LAWP, w którym lektor mówi by klikać od 10 a nie tuż przed. Skoro było mozliwe kliknięcie wcześniej to LAWP wprowadziło tysiące przedsiębiorców w błąd. To jest podstawa do kolejnej anulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś jak mozna było złozyć wniosek o godzinie 10:00:00.000801? Przy minimalnych opóźnieniach i czasie pracy serwera jest to nierealne. Chyba, że ktoś składał podpięty kablem bezpośrednio pod serwer.
Ile razy można powtarzać że żeby dane zameldowały się na serwerze o 10.00.00.000000 trzeba było kliknąć kilknaście / kilkaset milisekund  przez 10.00.00.000000 patrząc na czas CEST. Kto za bardzo zaryzykował byl za wczesnie , kto dobrze trafił z wyprzedzeniem mógł byc  10:00:00.000801. Ktoś przecież musial być pierwszy na tej liście.
 Zrozum, że LAWP wskazała, że trzeba klikać od godziny 10:00. Nie można było klikać nawet milisekunde wcześniej. Masz film nawet od LAWP, w którym lektor mówi by klikać od 10 a nie tuż przed. Skoro było mozliwe kliknięcie wcześniej to LAWP wprowadziło tysiące przedsiębiorców w błąd. To jest podstawa do kolejnej anulacji.
 Czy tak ciężko to zrozumieć, że liczył się czas na serwerze a nie czas na zegarku u Twojej babci??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś jak mozna było złozyć wniosek o godzinie 10:00:00.000801? Przy minimalnych opóźnieniach i czasie pracy serwera jest to nierealne. Chyba, że ktoś składał podpięty kablem bezpośrednio pod serwer.
Ile razy można powtarzać że żeby dane zameldowały się na serwerze o 10.00.00.000000 trzeba było kliknąć kilknaście / kilkaset milisekund  przez 10.00.00.000000 patrząc na czas CEST. Kto za bardzo zaryzykował byl za wczesnie , kto dobrze trafił z wyprzedzeniem mógł byc  10:00:00.000801. Ktoś przecież musial być pierwszy na tej liście.
Zrozum, że LAWP wskazała, że trzeba klikać od godziny 10:00. Nie można było klikać nawet milisekunde wcześniej. Masz film nawet od LAWP, w którym lektor mówi by klikać od 10 a nie tuż przed. Skoro było mozliwe kliknięcie wcześniej to LAWP wprowadziło tysiące przedsiębiorców w błąd. To jest podstawa do kolejnej anulacji.
Czy tak ciężko to zrozumieć, że liczył się czas na serwerze a nie czas na zegarku u Twojej babci??!!
 Ciągle pijesz do mojej babci. Kręci cię to? Może się jej zapytaj wpierw czy jest zainteresowana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona miała działać od 10:00:00... Przycisk ,,klik,, według panI dyrektoR miał być aktywny od 10:00:00... I nagle CZARY serwer z 2014r niedostosowany do obecnych realiów, żekomo w 00:00:00:000801 się uwiną, a 1 sekundę później już 7-14 sekund mu to zajmowało?????? No czary wróżki zębużki, albo 10 sekund wcześniej otwarte serwery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś jak mozna było złozyć wniosek o godzinie 10:00:00.000801? Przy minimalnych opóźnieniach i czasie pracy serwera jest to nierealne. Chyba, że ktoś składał podpięty kablem bezpośrednio pod serwer.
Ile razy można powtarzać że żeby dane zameldowały się na serwerze o 10.00.00.000000 trzeba było kliknąć kilknaście / kilkaset milisekund  przez 10.00.00.000000 patrząc na czas CEST. Kto za bardzo zaryzykował byl za wczesnie , kto dobrze trafił z wyprzedzeniem mógł byc  10:00:00.000801. Ktoś przecież musial być pierwszy na tej liście.
Zrozum, że LAWP wskazała, że trzeba klikać od godziny 10:00. Nie można było klikać nawet milisekunde wcześniej. Masz film nawet od LAWP, w którym lektor mówi by klikać od 10 a nie tuż przed. Skoro było mozliwe kliknięcie wcześniej to LAWP wprowadziło tysiące przedsiębiorców w błąd. To jest podstawa do kolejnej anulacji.
Ostatni raz , Nabór rozpoczął się o 10.00.00.000000 na serwezrze  a wiec jeśli coś otwierają o czasie X  to trzeba wyjść z domu troche wczesniej. Nigdzie w regulaminie nie ma o klikaniu o 10 ale o starcie naboru o 10.  Jak widzisz podstawowy brak wiedzy kosztuje.
 Uprasza się trolla z Marszałkowskiego o nierobienie z ludzi idiotów. Jak sklep otwierają punktualnie o 10, to choćbyś chciał to nie wejdziesz do niego o 9:59 - proste jak budowa cepa. Skoro nabór na serwerze zaczął się o 10.00.00.0000000 to jakim cudem ludzie dostawali zwrotki, że ich wniosek został złożony milisekundy przed 10.00.00.0000000? W urzędach gdzie rządzi PiS czas się cofa? Ten konkurs to jeden wielki żart i kpina z uczciwych przedsiębiorców. Gołym okiem widać, że kasa popłynęła do ludzi, którzy wnioski składali przed 10. Pojedyncze kliknięcie myszki trwa dłużej niż różnica między godziną złożenia najszybszego wniosku a 10:00. Mieliśmy do czynienia z kosmitami albo z ludźmi których nie dotyczą żadne prawa fizyki. Albo ze zwykłym szwindlem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo bezwzględni czy PIS czy PO - nie ma znaczenia - jednakże tych wszystkich bydlaków trzeba zdezorganizować - przecież nie ma szans na dostanie jakichkolwiek środków ot tak. Moim zdaniem przydałby się jakiś prawnik, który rozumie prawo unijne i pomógłby stworzyć pisma które zaskarża aktualne rządy i dyrektywy Żuka - kolesiostwo itp. Wiem, że są małe szanse ale warto donieść, skoro tak wszyscy się cieszą z donoszenia na Polskę, że Unijne czyli nasze pieniądze są rozdawane niesprawiedliwie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
john2018 Ale co ma Żuk do konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski? Pokiełbasiło Ci się coś i to ostro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwny był ten kto sądził, że konkurs organizowany przez instytucję w której dyrektorem jest kobieta organizująca treningi szamańskie pod Lublinem i rytuały przeżycia własnej śmierci za życia, odbędzie się bez żadnych problemów. ***s://naturopata.edu.pl/trening-szamanski-pod-lublinem-04-06-wrzesnia-2015/ Pani Katarzyna wydaje się sympatyczną osobą ale niestety na zdjęciach i filmikach sprawia wrażenie kogoś kto przeżywa swoją własną śmierć średnio kilka razy na godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś jak mozna było złozyć wniosek o godzinie 10:00:00.000801? Przy minimalnych opóźnieniach i czasie pracy serwera jest to nierealne. Chyba, że ktoś składał podpięty kablem bezpośrednio pod serwer.
Ile razy można powtarzać że żeby dane zameldowały się na serwerze o 10.00.00.000000 trzeba było kliknąć kilknaście / kilkaset milisekund  przez 10.00.00.000000 patrząc na czas CEST. Kto za bardzo zaryzykował byl za wczesnie , kto dobrze trafił z wyprzedzeniem mógł byc  10:00:00.000801. Ktoś przecież musial być pierwszy na tej liście.
Zrozum, że LAWP wskazała, że trzeba klikać od godziny 10:00. Nie można było klikać nawet milisekunde wcześniej. Masz film nawet od LAWP, w którym lektor mówi by klikać od 10 a nie tuż przed. Skoro było mozliwe kliknięcie wcześniej to LAWP wprowadziło tysiące przedsiębiorców w błąd. To jest podstawa do kolejnej anulacji.
Ostatni raz , Nabór rozpoczął się o 10.00.00.000000 na serwezrze  a wiec jeśli coś otwierają o czasie X  to trzeba wyjść z domu troche wczesniej. Nigdzie w regulaminie nie ma o klikaniu o 10 ale o starcie naboru o 10.  Jak widzisz podstawowy brak wiedzy kosztuje.
Uprasza się trolla z Marszałkowskiego o nierobienie z ludzi idiotów. Jak sklep otwierają punktualnie o 10, to choćbyś chciał to nie wejdziesz do niego o 9:59 - proste jak budowa cepa. Skoro nabór na serwerze zaczął się o 10.00.00.0000000 to jakim cudem ludzie dostawali zwrotki, że ich wniosek został złożony milisekundy przed 10.00.00.0000000? W urzędach gdzie rządzi PiS czas się cofa? Ten konkurs to jeden wielki żart i kpina z uczciwych przedsiębiorców. Gołym okiem widać, że kasa popłynęła do ludzi, którzy wnioski składali przed 10. Pojedyncze kliknięcie myszki trwa dłużej niż różnica między godziną złożenia najszybszego wniosku a 10:00. Mieliśmy do czynienia z kosmitami albo z ludźmi których nie dotyczą żadne prawa fizyki. Albo ze zwykłym szwindlem.
Potraficie fabrykowac 50 minusow w 30 sek pod niewygodnymi postami a nie wiecie jak wyslac prosty wniosek i jak dziala system informatyczny?
To i tak niewiele działań ujemnych w sytuacji, w której wyłożyłeś, jak zadziałał system przyjmowania tych wniosków. Statystycznie rzecz biorąc, to 20% z listy głównej beneficjentów tej akcji stanowią farciarze i tacy jak Ty analitycy. Większość stanowiąca około 80% stanowią posiadacze gotowych instrukcji, za które będzie trzeba opłacić prowizje po otrzymaniu środków z  LAWP . Cala sytuacja systemowej kiwki rypła się w chwili publikacji list uczestników tej akcji, bo większość jej beneficjentów klikała w przeświadczeniu, że ich dane osobowe chroni RODO. Teraz się okazało, że mogą być pierwszymi do zwolnienia w swoich miejscach pracy, bo mają inne źródła dochodów w postaci przychodów z prowadzonych działalności gospodarczych. Bez względu na to, czy ktoś jest w pierwszy, czy drugiej grupie, to i tak będzie  minusować  każdego, kto podważy uzyskanie przez nich  dodatkowych środków finansowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie oszustwo !!!!!! wszyscy co się zakwalifikowali nacisnęli przycisk dużo przed dziesiątą nawet to jest nawet 9:44 i dlatego znaleźli się na liście, to jest nie do pomyślenia przycisk miał być aktywny o 10 powinna zająć się tym prokuratura i wyjaśnić to to jawne wyłudzenie i niezgodne z regulaminem ja tego tak nie zostawię nagłośnie to poniedziałek w każdych mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle środki unijne jeden wielki przekręt ,jakim sposobem przycisk złóż wniosek był aktywny przed 10.00? kto o tym wiedział ? czy tylko firmy od lat zajmujace  się pozyskiwaniem środkow UE dla innych za pieniądze i z tego żyjące? zadałem sobie trudu przejrzenia listy firm i przy najmniej część z nich z mojego terenu to firmy którym pewno ,,bardzo się należało,, to wsparcie JEDNA WIELKA MASAKRA I MANIPULACJA o ktoś znający prawo powinien się tym zająć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas to pojęcie względne, na różnych serwerach była różna godzina. Kto o tym wiedział?? Kolesie z PIS? Jest to nierówne traktowanie beneficjentów. W szczególności że wszystko rozeszło się w 4 sekundy. Konkurs do unieważnienia. W tej chwili już trzeba pisać do Ministerstwa Rozwoju i Komisji Europejskiej, bo to będzie najszybciej, można pisać mailowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środki unijne w Urzędzie Marszałkowskim dzielą profesjonaliści. Przypomnę cytaty z dziennika wschodniego dotyczące obecnej dyr. LAWP Katarzyny Elżbiety Kędzierskiej (używa dwóch imion). „Kędzierska jest absolwentką Wydziału Artystycznego UMCS. W latach 1998–2006 była dyrektorem Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku (z tego miasta pochodzi marszałek województwa Jarosław Stawiarski – dop. red.). Od 2007 roku jest zatrudniona w Urzędzie Marszałkowskim, gdzie nie zajmowała się już zagadnieniami z zakresu kultury. Pracowała m.in. Departamencie Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego czy Departamencie Zdrowia i Polityki Społecznej. Na początku tego roku została powołana na stanowisko Rzecznika Funduszy Europejskich.” „Tymczasem od 1 kwietnia w CSK zatrudniona została Elżbieta Kędzierska, która według nieoficjalnych informacji ma zająć miejsce dotychczasowej pani wicedyrektor. – Jest specjalistą ds. artystycznych. Nie mogę sobie pozwolić na to, by pod nieobecność pani Wybacz kwestie artystyczne nie były koordynowane. Poprosiłem panią Kędzierską o pomoc. Ma doświadczenie w tym zakresie – mówi dyrektor Krakowski.:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środków było mało chętnych dużo ,to wcale nie była loteria Ci co mieli wiedzę informatyczna zainwestowali w szybkie łącze ci dostali pieniądze Czy szansę były jednakowe ? W żadnym wypadku Start niby równy ale większości miała spętane nogi ,moim zdaniem spośród prawidłowo wypełnionych wniosków powinno się wylosować szczęśliwców którzy dostają dofinansowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak liczony był czas według ich systemu. Mój komputer i telefon jednocześnie pokazały, że mineła 10.00.00 kliknęłam "wyślij wniosek" i pojawił się czerwony komunikat, że nastąpiła próba złożenia wniosku 3 s przed czasem i aby wysłać wniosek o czasie. Od razu kliknęłam "wyślij" jeszcze raz i system wniosek przyjął, ale już z czasem 10.00.09.15 według mojego poczucia czasu na pewno nie upłynęło 12 sekund pomiędzy tymi operacjami. A co najlepsze na ogłoszonej liście mój wniosek ma czas półtorej sekundy późniejszy, niż na urzędowym potwierdzeniu wysyłki. Bardzo duże nieścisłości w konkursie, w którym liczą się setne sekundy. Po raz kolejny mam poczucie, że albo coś nie zadziałało jak powinno, albo konkurs jest nie do końca uczciwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...