Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Konkurs łamie podstawową zasadę równego traktowania beneficjentów. Urząd powinien spodziewać się że będzie bardzo dużo chętnych i pieniądze błyskawicznie się rozejdą. Godzina 10.00 powinna być jasno określona i serwery powinne być zsynchronizowane. Powinien być jeden ściśle określony czas naboru, tak aby nie było żadnych wątpliwości. W przypadku wystąpienia nierównego traktowania beneficjentów konkurs powinien być unieważniony. Tak mówią przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie czas na potwierdzeniu złożenia wniosku jest o sekundę wcześniejszy niż na ogłoszonej liście, niemożliwe staje się możliwe, a cud gospodarczy w każdej dziedzinie, co za zafajdany kraj, jutro składam dowód i wypisuje się z tego państwa. Jeśli ktoś ma możliwości to myślę że warto zawiadomić prokuraturę, bo sprawa nieciekawie wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klikając równo o 10:00 miałem czas 10:00:05, a na liście jest opóźnienie o 1 sekundę i występuję z czasem 10:00:06 czyli wszyscy co dostali dotację musieli kliknąć przed 10:00. Można poprosić o czas jaki mieli w potwierdzeniu wysłania, jak jest przekłamanie 1 sekundy to napewno mają w potwierdzeniu 9:59:59. Konkurs zaczynał się o 10:00 a nie przed 10:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie wszystko poszło super!!! Tym razem logowanie bez problemu wszystko poszło sprawnie i bez problemu. Bardzo dużo bylo chętnych co widać po wynikach. Dziękuję całej organizacji za przebieg konkursu i za świetna realizację. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w związku z pracami dotyczącymi utrzymania systemu informatycznego w dniu 29 lipca od 9:30 do 11:30 nastąpi czasowe wyłączenie systemu LSI 2014 Prosimy o uwzględnienie tej informacji w harmonogramie prac LSI2014" taką informacja pojawiała się gdy chciałam wysłać wniosek.  Uważam że zostało tak przez LAWP za instalowany by osoby przychylne mogli wyslać w ciągu kilka sekund swoje wnioski np: wnioski gbinetów stomatologicznych,  gdzie za usunięcie zęba biorą 300zł tłumacząc podwyzką koronoą wirusem można tak przykładów mnożyć,  Wszystkie wnioski powinny  być anulowane  ze wzgledu na utrudnienie wysłania wniosku. P S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...