Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

79 procent lekarzy przepisuje recepty płatne zamiast refundowanych

Utworzony przez YOYO, 24 września 2012 r. o 21:58
TO CHORY KRAJ RZĄDZONY PRZEZ PSYCHOLI I NIEDOJDÓW.WRÓCIŁEM Z ITALII PO 10 LATACH TUŁACZKI BO CHCIAŁEM ABY MOJE DZIECI WYCHOWYWAŁY SIĘ W POLSCE.ALE DO TEJ PORY TŁUKĘ SIĘ W GŁOWĘ JAKA KRZYWDĘ I WYRZĄDZIŁEM.JUŻ SZUKAM POWROTU I JAK NADARZY SIĘ OKAZJA SPADAMY I JUŻ NIGDY WIĘCEJ TUTAJ NIE WRACAMY.POZDRAWIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przez takich jak ty mamy to, co mamy. Pewnie, gdy byłeś dzieckiem matka korzystała na ciebie z urlopu macierzyńskiego, brała zasiłki rodzinne, miałeś bezpłatną edukację i opiekę zdrowotną, jednym słowem żyłeś na kredyt. Teraz, gdy trzeba ten dług oddawać to ty się wypinasz i zostawiasz nas z tym samych! A kto będzie pracował na emerytury dla twoich rodziców? Masz rację wyjedź, tylko nie wracaj jak Włochy pogrążą się w kryzysie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...