Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

9 tys. paczek papierosów w skodzie

Utworzony przez Ja, 20 sierpnia 2012 r. o 14:41
Dopuki fajki bedo takie drogie to bedo przemyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Dopuki fajki bedo takie drogie to bedo przemyty [/quote] [quote name='Ja' timestamp='1345466460' post='665992'] Dopuki fajki bedo takie drogie to bedo przemyty
TUSKU - jak żyććććććććććććć ??????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4500 paczek w aucie + 4300 paczek "na posesji" = 9000 paczek w Skodzie (no tylko pogratulować rekrutującym osoby które takie pierdoły wrzucają teraz), fakt DW online nigdy nie grzeszył wiarygodnością (czytaj sprawdzaniem np. poprawności nazwy miejscowości, rachunków na poziomie szkoły podstawowej, itp.) myślęże sprostowanie i dokładne sumy (zapewne fajki policzone na sztuki w obecności dziennikarza DW znajdziemy w opcji PREMIUM) i tam okarze się że ......TADAAAAMmmm paczek w Skodzie było 4500, a łącznie było 8800, tylko za taką matematykę w DW już ktoś dostanie PREMIE schodzicie (a raczej staczacie się) na psy (nie ujmując zwierzakom bo niektóre potrafią liczyć). pozdr. Lubelak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TUSKU - jak żyććććććććććććć ??????????????????
krótko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz można by gościa obserwować,na 100% będzie chciał się odkuć więc znowu będzie się tym zajmował.Tylko nasza Policja,Urząd Celny,Straż Graniczna nie pomyśli o tym.Komendanci powiedzą że nie ma funduszy na inwigilację delikwenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 zł za takie brednie ?? Nauczcie się czytać to co napisaliście, a potem po kasę do czytelników. Ja wiem że u was w ,,gazecie'' cienko z dziennikarzami, ale to jest poziom gazetki szkolnej. Nie wstyd wam ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj jest poniedziałek a to się ukazało jako news - ale zawrotna szybkość przekazywania i tak mało interesującej informacji bo jak długo i dużo można czytać o znalezionych papierosach w samochodzie, pociągu i gdzieś ta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co kurde łapią przemytników... człowiek viceroya zapalić nie będzie mógł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...