Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowny Abepe Gądecki proszę nie wprowadzać nas w błąd i nie straszyć ja wierzę swojemu premierowi mattiemu który stwierdził że nie ma się czego bać wirus jest w odwrocie a i papa dyrektor też mówił że żadnego koronawirusa nie ma ale na wszelki wypadek namawiał do zakupu św obrazka z modlitwą na tę okazję kupiłem 3 i jestem spokojny ze żaden covid mnie nie dopadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z nauczaniem "papy dyrektora", to bardzo źle brać na rękę - trzeba przyjmować na kolanach bezpośrednio do ust z głową na wysokości bioder mężczyzny, który "celebruje" wydarzenie. W Tuchowie (głównej siedzibie zakonu "papy") już dawno pojawiły się skutki takiej nauki - najpierw wśród "mundurowych" - około setki osób zarażonych wiadomą zarazą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czemu znów jątrzy i kłamie ?? Premier powiedział wprost ,, Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii i to jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. [...].'' A bardziej wierzę premierowi który jest już za życia uważany za jednego z ewangelistów !!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo smutne co się stało z KK w Polsce. Wirus = zamknięty kraj = brak tacy. Jest kasa jest poparcie polityczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarni, zwykle w sluzbie czarnych... i masonow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech.... przydałoby się wahadełko PYLAKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielgrzymi idą "na własną odpowiedzialność" ale leczyć się będą za publiczne pieniądze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...