Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ABW: Obama w Polsce bezpieczny. Nie ma sygnałów o terrorystach

Utworzony przez Lekarz, 26 maja 2011 r. o 11:19
Aby się tą zarazą od Jarka nie zaraził. Bo jak zacznie brać te same prochy, to się będzie na wschodzie działo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz napisał:
Aby się tą zarazą od Jarka nie zaraził. Bo jak zacznie brać te same prochy, to się będzie na wschodzie działo!
Oby nie wziął tych co Ty bierzesz bo niebezpieczeństwo dla świata straszliwe w końcu USA to militarna potęga a po Twoich prochach oj mogło by być niewesoło i mam nadzieje że na czas wizyty prezydenta USA i Ciebie zatrzymają na oddziale bo na przepustce sam mógłbyś narozrabiać bo jeszcze wiele przed Tobą kuracji co widać tylko ciekawi mnie kto i dlaczego dopuścił Cię do klawiatury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
Oby nie wziął tych co Ty bierzesz bo niebezpieczeństwo dla świata straszliwe w końcu USA to militarna potęga a po Twoich prochach oj mogło by być niewesoło i mam nadzieje że na czas wizyty prezydenta USA i Ciebie zatrzymają na oddziale bo na przepustce sam mógłbyś narozrabiać bo jeszcze wiele przed Tobą kuracji co widać tylko ciekawi mnie kto i dlaczego dopuścił Cię do klawiatury ?
Widzę moherowy beret, twardziel nad twardziele, obrońca krzyża i podtrzymywacz namiotu na krakowskim przedsmieściu się odezwał...krzewiciel jedynej słusznej idei peace bracie - i niech Cię tak wszystko nie ciekawi, ciekawość pierwszy stopień do alimentów - bo becikowe PIS nie wystarczy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...