Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adrian Makar wygrał Mam Talent, Ola Nizio najlepsza w Voice of Poland

Utworzony przez adam, 7 grudnia 2014 r. o 21:01
i czym tu się jarać jak to wszystko ustawiane i jest i reżyserzy od początku wiedzieli kto wygra... Jedynie szkoda innych uczestników, którzy wierzyli, że mogą wygrać, a wszystko było już przesądzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian GRATULACJE,wzruszyłeś i zaskoczyłeś nas wszystkich swoim SUKCESEM.Spełniaj najskrytsze marzenia.Jak zawsze chłopiec o pięknym i szczerym uśmiechu oraz te oczy,których nigdy nie zapomnę.Przemiłe dziecko,zawsze chętny do pracy i pomocy,dzielący się tym co ma,bardzo lubiany przez kolegów i nauczycieli.Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian GRATULACJE,wzruszyłeś i zaskoczyłeś nas wszystkich swoim SUKCESEM.Spełniaj najskrytsze marzenia.Jak zawsze chłopiec o pięknym i szczerym uśmiechu oraz te oczy,których nigdy nie zapomnę.Przemiłe dziecko,zawsze chętny do pracy i pomocy,dzielący się tym co ma,bardzo lubiany przez kolegów i nauczycieli.Powodzenia.
Panie wychowawco mam pytanie z jakich powodów Adrian został umieszczony w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Warszawie?  Pewnie musiało się coś przytrafić !  Albo się jest wychowankiem ośrodka wychowawczego, albo domu dziecka !  Dla mnie jest to zasadnicza różnica !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wychowawco mam pytanie z jakich powodów Adrian został umieszczony w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Warszawie?  Pewnie musiało się coś przytrafić !  Albo się jest wychowankiem ośrodka wychowawczego, albo domu dziecka !  Dla mnie jest to zasadnicza różnica !
dokładnie... widze ze pan moze i jest wychowawcą ale na pewno nie jego nie bez przyczyny zabrali go z domu dziecka... Zreszta to wszystko ustawione było pod ogłupionych ludzi takie to wzruszające... tak samo jak murzynka wygrywa Tap madela :P czysto polsko-słowianska uroda:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...