Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adwokat do rozwodu na co patrzeć?

Utworzony przez Ania80, 1 maja 2016 r. o 00:54
Na co głównie zwracać uwagę przy wyborze adwokatów. (Sprawa nie jest zbyt łatwa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie jest łatwo, to oczywiście na % wygranych walk, bo on musi być jak najwyższy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak mogę sprawdzić ile dany adwokat ma wygranych walk? Trzeba się z nim kontaktowa, żeby się dowiedzieć? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy da się to jakoś sprawdzić. Chyba jedyną opcją jest kontakt. Dosyć szybko znalazłam adwokata którego szukałam Patryka Riedla http://www.adwokat-riedel.pl/ma kancelarie w mieście Wodzisław Śląski i Katowice, on ma dosyć duży % wygranych spraw. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie tylko o to chodzi. Mówimy o rozwodzie, a tutaj najbardziej w grę wchodzą emocje. Właśnie dlatego powinno się zwracać uwagę na to, jakie usposobienie ma dany adwokat i czy utrzymuje swój spokój na sali sądowej. Dużo dobrego słyszałem o mecenasie Budrewiczu z Warszawy i o jego empatii dla klienta. Właśnie takie rzeczy są istotne i to nimi się kierujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważna jest rzetelność, terminowość i zaangażowanie. Mój rozwód prowadziła adwokat Agata Niewiadomska z Warszawy, ale w Olsztynie też pracuje. Żeby wygrać sprawę musisz mieć obok adwokata, który Cię wesprze i dobrze przygotuje się do sprawy. Moja sprawa była trudna i bardzo emocjonująca- nie wiem jak bym przez to przeszła, gdyby nie to, że trafiłam na tak profesjonalną i rzetelną Panią adwokat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...